Intencje Mszalne

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 25.02

7:00

+ Czesław, Jan, Waleria Bisaga

8:30

W INTENCJI PARAFIAN

10:00

O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Gabrieli Trybuś

11:30

+ Antoni Pactwa (9 rocznica śmierci) i żona Józefa

18:00

+ Maria Lach (6 rocznica śmierci)

PONIEDZIAŁEK 26.02

6:30

+ Marian Kosałka

7:00

+ Andrzej Bieliński

18:00

+ Joanna Przybyszewska (13 rocznica śmierci)

WTOREK 27.02

6:30

+ Adam Domanus

7:00

+ Henryka Łysak

18:00

+ Adam Tryner (13 rocznica śmierci)

ŚRODA 28.02

6:30

+ Jan Wójcik

7:00

+ Zygmunt Ryba

18:00

+ Danuta Szafran

CZWARTEK 29.02

6:30

+ Katarzyna Bogudzińska – Cwener

7:00

+ Zuzanna Gut

18:00

+ Stanisława Gworek

I PIĄTEK 01.03

6:30

+ Konrad Zaczyński

7:00

+ Wanda Gawlik

16:30

+ Stanisław Bednarczyk (10 rocznica śmierci)

18:00

W intencji wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa

I SOBOTA 02.03

6:30

+ Zbigniew Lech

7:00

W intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

18:00

+ Wiesława Kubińska (2 rocznica śmierci)

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU    03.03

7:00

+ Za zmarłych członków Róży św. Antoniego

8:30

+ Maria i Tadeusz Znaleźniak

10:00

 

11:30

W INTENCJI PARAFIAN

18:00

+ Helena i Kazimierz Bania

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU    18.02

7:00

+ Emil Waliczek (40 rocznica śmierci), wnuk Patryk i najbliżsi

8:30

+ Krystyna Wilczak (2 rocznica śmierci)

10:00

+ Henryk Belecki (13 rocznica śmierci)

11:30

W INTENCJI PARAFIAN

18:00

+ Barbara Para (15 rocznica śmierci)

PONIEDZIAŁEK 19.02

7:00

+ Zbigniew Ślusarczyk

18:00

+ Władysława Bębenek

WTOREK 20.02

7:00

+ Anna Sroka

18:00

+ Józef Jarosz

ŚRODA 21.02

7:00

+ Janina Klamka

18:00

MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA

CZWARTEK 22.02

7:00

+ Ewa Dębiec

18:00

+ Stanisława Put (11 rocznica śmierci)

PIĄTEK 23.02

7:00

O wieczne zbawienie dla dusz w czyśćcu cierpiących krewnych osób, które są na tej Mszy świętej

18:00

+ Romualda Zdrojewska (5 rocznica śmierci)

SOBOTA 24.02

7:00

+ Stanisław Bolek (7 rocznica śmierci)

18:00

+ Jan Ptak (9 rocznica śmierci)

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU     25.02

7:00

+ Czesław, Jan, Waleria Bisaga

8:30

W INTENCJI PARAFIAN

10:00

O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Gabrieli Trybuś

11:30

+ Antoni Pactwa (9 rocznica śmierci) i żona Józefa

18:00

+ Maria Lach (6 rocznica śmierci)

VI NIEDZIELA ZWYKŁA 11.02

7:00

W INTENCJI PARAFIAN

8:30

+ Józefa Sowińska (11 rocznica śmierci)

10:00

+ Kazimierz Obrzut (20 rocznica śmierci)

11:30

+ Danuta Klimczak (1 rocznica śmierci)

15:00

W INTENCJI CHORYCH

18:00

+ Tadeusz Krzystek (9 rocznica śmierci)

PONIEDZIAŁEK 12.02

7:00

+ Marcin Musiał

18:00

+ Zygmunt, Helena, Stanisław, Zofia Kudra

WTOREK 13.02

7:00

+ Helena Piegza

18:00

+ Marian Trębacz (6 rocznica śmierci)

ŚRODA POPIELCOWA 14.02

7:00

+ Tadeusz Operchalski

9:00

+ Czesława Zawadzka i jej mąż Józef

16:30

+ Alfred Szopa

18:00

+ Janina Danielczyk

CZWARTEK 15.02

7:00

+ Janina Jadach

18:00

+ Zygmunt Ryba

PIĄTEK 16.02

7:00

+ Zofia Pięta

18:00

+ Józef Kosowski

SOBOTA 17.02

7:00

+ Wiesław Wapiennik

18:00

+ Lucyna Szczerbowska

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU    18.02

7:00

+ Emil Waliczek (40 rocznica śmierci), wnuk Patryk i najbliżsi

8:30

+ Krystyna Wilczak (2 rocznica śmierci)

10:00

+ Henryk Belecki (13 rocznica śmierci)

11:30

W INTENCJI PARAFIAN

18:00

+ Barbara Para (15 rocznica śmierci)

 

Intencje 4-11.02.2024

V NIEDZIELA ZWYKŁA 04.02

7:00

Za zmarłe członkinie Róży św. Anny

8:30

W INTENCJI PARAFIAN

10:00

+ Edward Klamka (15 rocznica śmierci)

11:30

+ Czesława Cybulska – Górkowska (3 rocznica śmierci)

18:00

+ Waleria Matysik

PONIEDZIAŁEK 05.02

6:30

O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Agaty i Marcina

7:00

+ Konrad Zaczyński

18:00

+ Władysław Kania (12 rocznica śmierci) i żona Rozalia

WTOREK 06.02

6:30

+ Władysława Krytowska

7:00

+ Władysława Piątek

18:00

+ Krystyna Czekaj (1 rocznica śmierci)

ŚRODA 07.02

6:30

+ Janina Przepiórka

7:00

O wieczne zbawienie dla dusz w czyśćcu cierpiących krewnych osób, które są na tej Mszy świętej

18:00

+ Michalina Rudy (35 rocznica śmierci)

CZWARTEK 08.02

6:30

+ Dawid Foszczyński

7:00

1) + Krystyna Pena

2) O szczęśliwe rozwiązanie dla Magdaleny

18:00

+ Anna Lachendro

PIĄTEK 09.02

6:30

+ Janina Sieprawska

7:00

+ Honorata Starzec (6 rocznica śmierci)

18:00

+ Jan Pietruszka (4 rocznica śmierci)

SOBOTA 10.02

6:30

+ Marianna i Robert Trala

7:00

+ Marian Kulczyk (9 rocznica śmierci)

18:00

+ Tadeusz Szczurek

 VI NIEDZIELA ZWYKŁA 11.02

7:00

W INTENCJI PARAFIAN

8:30

+ Józefa Sowińska (11 rocznica śmierci)

10:00

+ Kazimierz Obrzut (20 rocznica śmierci)

11:30

+ Danuta Klimczak (1 rocznica śmierci)

15:00

W INTENCJI CHORYCH

18:00

+ Tadeusz Krzystek (9 rocznica śmierci)

IV NIEDZIELA ZWYKŁA 28.01

7:00

+ Zofia i Czesław Czeszek

8:30

+ Czesława Czarniak. mąż Stanisław

10:00

W INTENCJI PARAFIAN

11:30

+ Jan i Maria Kania i ich dzieci

18:00

Dziękczynna w 18 rocznicę urodzin Amelii, z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski w dorosłym życiu

PONIEDZIAŁEK 29.01

6:30

+ Krystyna Kopyć

7:00

+ Józef Jarosz

18:00

+ Izabela Wójcik

WTOREK 30.01

6:30

+ Jadwiga Pisarska (od Piotra, Tomasza i Agnieszki)

7:00

+ Janina Sieprawska

18:00

+ Maria Kosman (25 rocznica śmierci) i mąż Michał

ŚRODA 31.01

6:30

+ Andrzej Bieliński 

7:00

+ Jadwiga Pisarska (od Ani i Dariusza z synami)

18:00

+ Małgorzata Trębacz (14 rocznica śmierci)

I CZWARTEK 01.02

6:30

+ Zbigniew Lech

7:00

+ Ryszard Wszołek (12 rocznica śmierci)

18:00

Dziękczynna za dar sakramentu Eucharystii i kapłaństwa

I PIĄTEK 02.02 – ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO

7:00

+ Janina Wąchała i rodzice

9:00

+ Jacek Buczkowski

16:30

Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże dla mieszkańców bloku nr 8 przy ul. 11 Listopada

18:00

W intencji wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa

I SOBOTA 03.02

6:30

+ Eugenia Put (77 rocznica śmierci)

7:00

W intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

18:00

+ Edward Likus (1 rocznica śmierci)

V NIEDZIELA ZWYKŁA 04.02

7:00

Za zmarłe członkinie Róży św. Anny

8:30

W INTENCJI PARAFIAN

10:00

+ Edward Klamka (15 rocznica śmierci)

11:30

+ Czesława Cybulska – Górkowska (3 rocznica śmierci)

18:00

+ Waleria Matysik 

NIEDZIELA 21.01

7:00

+ Iwona Wanat

8:30

+ Zyta, Stanisław, Adam Kochańscy

10:00

Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże dla mieszkańców bloku nr 18,19,20,21 przy ulicy Obieżowej

11:30

CHRZTY – W INTENCJI PARAFIAN

18:00

+ Helena Kmieć

PONIEDZIAŁEK 22.01

6:30

+ Zbigniew Ślusarczyk

7:00

+ Maria Góra (3 rocznica śmierci)

18:00

+ Jolanta Georg-Malec

WTOREK 23.01

6:30

+ Helena Danilewicz

7:00

+ Andrzej Czarnecki

18:00

O błogosławieństwo Boże dla Elżbiety i Zbigniewa w 25 rocznicę ślubu

ŚRODA 24.01

6:30

+ Maria Błachut

7:00

+ Tadeusz Dziwak

18:00

+ Helena Kmieć (7 rocznica śmierci)

CZWARTEK 25.01

6:30

+ Mieczysław Glistak

7:00

+ Marcin Skoczyński

18:00

O wieczne zbawienie dla dusz w czyśćcu cierpiących krewnych osób, które są na tej Mszy świętej

PIĄTEK 26.01

6:30

+ Stanisław Orszulak

7:00

+ Krzysztof Banduła (3 rocznica śmierci)

18:00

+ Józefa Chmielewska

SOBOTA 27.01

6:30

+ Katarzyna Bogudzińska-Cwener

7:00

+ Wanda Gawlik

18:00

+ Włodzimierz Trojanowski

NIEDZIELA 28.01

7:00

+ Zofia i Czesław Czeszek

8:30

+ Czesława Czarniak. mąż Stanisław

10:00

W INTENCJI PARAFIAN

11:30

+ Jan i Maria Kania i ich dzieci

18:00

Dziękczynna w 18 rocznicę urodzin Amelii, z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski w dorosłym życiu

INTENCJE MSZALNE 2 Tydzień Zwykły 14 – 21.01.2024

NIEDZIELA 14.01

7:00

Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla mieszkańców ul. Sikorskiego i przyległych ulic kwiatowych

8:30

Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla mieszkańców ul. Pawiej, Skowrończej, Łabędziej, Bocianiej i Żurawiej

10:00

+ Feliks Wójcik (15 rocznica śmierci)

11:30

+ Ryszard Kopeć (7 rocznica śmierci)

18:00

W INTENCJI PARAFIAN

 

PONIEDZIAŁEK 15.01

6:30

O wieczne zbawienie dla dusz w czyśćcu cierpiących krewnych osób, które są na tej Mszy świętej

7:00

+ Danuta Szafran

18:00

+ Maria Nowak (10 rocznica śmierci), mąż Józef, syn Stanisław

WTOREK 16.01

6:30

+ Kunegunda Jasiołek (18 rocznica śmierci)

7:00

+ Krzysztof Banduła (3 rocznica śmierci)

18:00

+ Ryszard Marek (10 rocznica śmierci) i żona Krystyna

ŚRODA 17.01

6:30

+ Wiesław Wapiennik 

7:00

+ Bożena Poznańska

18:00

MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA

CZWARTEK 18.01

6:30

Dziękczynna, z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Moniki z okazji urodzin

7:00

+ Halina Staszczyk

18:00

+ Mieczysław Aksamit (7 rocznica śmierci)

PIĄTEK 19.01

6:30

+ Helena Piegza

7:00

+ Jan Wójcik

18:00

+ Roman Żegleń

SOBOTA 20.01

6:30

+ Zofia Pięta

7:00

+ Henryka Łysak

18:00

+ Józef Wojar

NIEDZIELA 21.01

7:00

+ Iwona Wanat

8:30

+ Zyta, Stanisław, Adam Kochańscy

10:00

Dziękczynna, z prośbą o błogosławieństwo Boże dla mieszkańców ulicy bloku nr 18,19,20,21 przy ulicy Obieżowej

11:30

CHRZTY – W INTENCJI PARAFIAN

18:00

+ Helena Kmieć

INTENCJE MSZALNE 07.01 – 13.01.2024

NIEDZIELA 07.01

7:00

Dziękczynna, z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Róż Różańcowych w Nowym Roku

8:30

+ Bartosz Winiarski (7 rocznica śmierci)

10:00

W INTENCJI PARAFIAN

11:30

O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Urszuli i Lecha w rocznicę ślubu

18:00

+ Józef i Katarzyna Kulig, Michał i Zofia Bołoz

PONIEDZIAŁEK 08.01

6:30

+ Janina Przepiórka

7:00

O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Teresy (z okazji urodzin)

18:00

+ Krystyna, Bolesław Grabowscy

WTOREK 09.01

6:30

+ Janina Sieprawska

7:00

+ Alfred Szopa

18:00

+ Jan Piekarski (11 rocznica śmierci)

ŚRODA 10.01

6:30

+ Anna Sroka

7:00

+ Marian Kosałka

18:00

+ Helena Jochemczak

CZWARTEK 11.01

6:30

+ Konrad Zaczyński

7:00

+ Adam Domanus

18:00

+ Józef Zuba

PIĄTEK 12.01

6:30

+ Krystyna Pena

7:00

O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla syna

18:00

+ Olga Trębacz

SOBOTA 13.01

6:30

+ Ewa Dębiec

7:00

+ Janina i Witold Gruca, Antonina Gut

18:00

+ Stanisław Wiercik (32 rocznica śmierci) oraz rodzice i dziadkowie

 

NIEDZIELA 14.01

7:00

Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla mieszkańców ul. Sikorskiego i przyległych ulic kwiatowych

8:30

Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla mieszkańców ul. Pawiej, Skowrończej, Łabędziej, Bocianiej i Żurawiej

10:00

+ Feliks Wójcik (15 rocznica śmierci)

11:30

+ Ryszard Kopeć (7 rocznica śmierci)

18:00

W INTENCJI PARAFIAN