Intencje Mszalne

10 NIEDZIELA  ZWYKŁA 09.06

7:00

W INTENCJI PARAFIAN

8:30

Rez.

10:00

Rez.

11:30

+ Tadeusz Piątek (4 rocznica śmierci), żona Teresa (7 rocznica śmierci)

11:30

Dziękczynna w 20 rocznicę ślubu Agnieszki i Krzysztofa, z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla całej rodziny

18:00

+ Alfred Szopa

PONIEDZIAŁEK  10.06

6:30

+ Halina Bigaj

7:00

+ Jarosław Szewc

18:00

+ Jerzy Pędzik

WTOREK  11.06

6:30

+ Anna Górecka

7:00

+ Wiesława Bułakowska

18:00

+ Janina Sieprawska

ŚRODA  12.06

6:30

+ Leszek Sucheta

6:30

+ Leszek Szwichtenberg (pogrzebowa)

7:00

+ Kazimiera Gregorczyk

18:00

+ Helena Piegza

CZWARTEK  13.06

6:30

+ Anna Bochenek

7:00

+ Izabela Zatyka – Świstak

18:00

W intencji ofiarodawców do puszki św. Antoniego

PIĄTEK  14.06

6:30

+ Grzegorz Kruczek

7:00

+ Janina Niewińska

18:00

+ Konrad Zaczyński

SOBOTA  15.06

6:30

+ Teresa Strzelec

7:00

+ Czesława Zawadzka

18:00

+ Teofil i Stefania Lachendro

NIEDZIELA 16.06

7:00

+ Zygmunt Piotrowski (3 rocznica śmierci)

8:30

+ Teofil i Stefania Lachendro

10:00

Dziękczynna i o błogosławieństwo Boże dla Janiny i Stanisława Kulig w 50 rocznicę ślubu

11:30

W INTENCJI PARAFIAN – CHRZTY 

18:00

Rez.

 

9 NIEDZIELA ZWYKŁA 02.06

7:00

O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski oraz opiekę Matki Bożej dla członków Róży św. Antoniego

8:30

W INTENCJI PARAFIAN

10:00

+ Domicela Doleżałek

11:30

+ Józef i Władysława Kita

18:00

+ Grażyna Ziajka oraz rodzice Karol i Władysława Sitek

PONIEDZIAŁEK 03.06

6:30

+ Zdzisław Kokociński

7:00

+ Jan Madyda

18:00

+ Jan Kaleta (16 rocznica śmierci) i rodzice

WTOREK  04.06

6:30

+ Marta Żyłka

7:00

+ Jerzy Strugacz

18:00

+ Andrzej Bulda, Dariusz Witowski, Adam Rusin

ŚRODA 05.06

6:30

+ Teresa Bochenek

7:00

+ Wiesław Bałazy

18:00

+ Jan Zemirek

I CZWARTEK  06.06

6:30

+ Andrzej Czarnecki

6:30

O łaskę zdrowia dla Soni Szumacher

7:00

+ Stanisław Uroda (45 rocznica śmierci) i żona Anna

18:00

Dziękczynna za dar sakramentów kapłaństwa i Eucharystii

                                                  I PIĄTEK  07.06     UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA

6:30

+ Mieczysław Cholewa

7:00

+ Piotr Budzicz

16:30

W intencji wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa

18:00

W intencji Honorowej Straży Najświętszego Serca Pana Jezusa

SOBOTA  08.06

6:30

+ Józef Cholewka

7:00

Dziękczynna, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla członkiń Róży Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny oraz ich rodzin

7:00

+ Czesława Zawadzka

16:30

Dziękczynna w 50 rocznicę ślubu Teresy i Stefana Gałuszka, z prośbą o potrzebne łaski

18:00

+ Katarzyna Bogudzińska – Cwener

10 NIEDZIELA  ZWYKŁA 09.06

7:00

W INTENCJI PARAFIAN

8:30

Rez.

10:00

Rez.

11:30

+ Tadeusz Piątek (4 rocznica śmierci), żona Teresa (7 rocznica śmierci)

11:30

Dziękczynna w 20 rocznicę ślubu Agnieszki i Krzysztofa, z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla całej rodziny

18:00

+ Alfred Szopa

     

 

8 NIEDZIELA ZWYKŁA 26.05 NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

7:00

O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Oli w 18 rocznicę urodzin

8:30

+ Janina Piekarczyk

10:00

+ Danuta Pająk, rodzice: Tadeusza i Józef Operchalscy

11:30

+ Paweł Bzibziak (10 rocznica śmierci)

18:00

Dziękczynna, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Wandy Baran i jej córek

PONIEDZIAŁEK 27.05

6:30

+ Józefa Skalniak (1 rocznica śmierci)

7:00

+ Józef Nowotarski (8 rocznica śmierci)

18:00

+ Antonina (15 rocznica śmierci) i Józef Ciupek

WTOREK 28.05

6:30

+ Józef Jagodziński

7:00

+ Janina Niewińska

18:00

+ Edward Kosowski

ŚRODA 29.05

6:30

+ Zdzisław Szafran

7:00

+ Jan Zemirek (1 rocznica śmierci)

18:00

+ Anna, Marian Kmieć

CZWARTEK 30.05 BOŻE CIAŁO

7:00

+ Leszek Sucheta

8:30

W INTENCJI PARAFIAN

8:30

ROCZNICA I KOMUNII ŚWIĘTEJ

11:30

+ Stanisław i Stefania Łuczak, Małgorzata i Stanisław Lupa

18:00

+ Wiesław Hajda

PIĄTEK 31.05

6:30

+ Zbigniew Matlak

7:00

+ Józef Gut

18:00

+ Stefan Podgórny

I SOBOTA 01.06

6:30

+ Helena i Janusz Zawiła

7:00

W intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

18:00

+ Ewa Dębiec

9 NIEDZIELA ZWYKŁA 02.06

7:00

O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski oraz opiekę Matki Bożej dla członków Róży św. Antoniego

8:30

W INTENCJI PARAFIAN

10:00

+ Domicela Doleżałek

11:30

+ Józef i Władysława Kita

18:00

+ Grażyna Ziajka oraz rodzice Karol i Władysława Sitek

 

NIEDZIELA 19.05 ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO

7:00

+ Weronika i Stanisław Ziajka, syn Waldemar, Bronisława Lelito

8:30

+ Stefania Żak (5 rocznica śmierci)

10:00

Z podziękowaniem za Boże błogosławieństwo, z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą oraz Matki Bożej w 50 rocznicę ślubu Marii i Stanisława

11:30

W INTENCJI PARAFIAN – CHRZTY

18:00

+ Wiesława, Piotr, Iwona Mendakiewicz

PONIEDZIAŁEK 20.05 NMP MATKI KOŚCIOŁA

7:00

O zdrowie i wszelkie łaski potrzebne dla członkiń Róży NMP Matki Kościoła oraz ich rodzin

9:00

Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże dla mieszkańców bloku nr 5 przy ul. Wojska Polskiego

16:30

Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże dla mieszkańców bloku nr 1 przy ul. 9 Maja

18:00

O błogosławieństwo Boże i potrzebna łaski dla tych, którzy podjęli modlitwę za kapłanów

WTOREK 21.05

6:30

+ Weronika Środa

7:00

+ Krzysztof Janda (3 rocznica śmierci)

18:00

+ Maria i Jan Matyjek i syn Janusz

ŚRODA 22.05

6:30

+ Antoni Kopyć

7:00

+ Andrzej Czekaj (11 rocznica śmierci)

18:00

Dziękczynna, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Barbary i Jana w 32 rocznicę ślubu

CZWARTEK 23.05

6:30

+ Bogumił Bębenek

7:00

+ Zofia Sajda (3 rocznica śmierci) – rezerwacja

18:00

+ Krzysztof Szafraniec (23 rocznica śmierci) i tata Edward

PIĄTEK 24.05

6:30

+ Jan Buchała (w rocznicę śmierci)

7:00

+ Mariana Szewczyk (1 rocznica śmierci)

18:00

W INTENCJI BEATYFIKACJI SŁUGI BOŻEJ HELENY KMIEĆ

18:00

+ Jan Zawiślan (16 rocznica śmierci)

SOBOTA 25.05

6:30

+ Agnieszka Surma (22 rocznica śmierci) i Barbara Surma (7 rocznica śmierci)

7:00

+ Adam i Krzysztof Dęsoł

18:00

+ Jerzy Pędzik

8 NIEDZIELA ZWYKŁA 26.05 NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

7:00

O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Oli w 18 rocznicę urodzin

8:30

+ Janina Piekarczyk

10:00

+ Danuta Pająk, rodzice: Tadeusza i Józef Operchalscy

11:30

+ Paweł Bzibziak (10 rocznica śmierci)

18:00

Dziękczynna, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Wandy Baran i jej córek

 

VII NIEDZIELA WIELKANOCNA 12.05

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

7:00

+ Izabela Zatyka – Świstak

8:30

+ Julia i Stanisław Poznańscy

10:00

W INTENCJI PARAFIAN

11:30

W INTENCJI DZIECI PIERWSZOKOMUNIJNYCH

18:00

Rezerwacja

PONIEDZIAŁEK 13.05

6:30

+ Kazimiera Gregorczyk

7:00

O potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo o zdrowie dla członkiń Róży Matki Bożej Fatimskiej

18:00

+ Anna Król (1 rocznica pogrzebu)

WTOREK 14.05

6:30

+ Anna Górecka

7:00

+ Anna Ciupek

18:00

+ Dawid Brzezicki

ŚRODA 15.05

6:30

+ Józef Cholewka

7:00

+ Teresa Strzelec

18:00

INTENCJA ZBIOROWA

CZWARTEK 16.05

6:30

+ Jarosław Szewc

7:00

+ Stanisław Widlarz

18:00

+ Jan Pawełkiewicz

PIĄTEK 17.05

6:30

+ Zofia Klocek

7:00

+ Leszek Sucheta

18:00

+ Jan Węgrzyn, synowa Anna

SOBOTA 18.05

6:30

+ Joanna Komala

7:00

+ Grzegorz Kruczek

18:00

O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Małgorzaty w dniu urodzin

NIEDZIELA 19.05

UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

7:00

+ Weronika i Stanisław Ziajka, syn Waldemar, Bronisława Lelito

8:30

Rezerwacja

10:00

Z podziękowaniem za Boże błogosławieństwo, z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą oraz Matki Bożej w 50 rocznicę ślubu Marii i Stanisława

11:30

W INTENCJI PARAFIAN – CHRZTY

18:00

+ Wiesława, Piotr, Iwona Mendakiewicz

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA 05.05

7:00

O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla członkiń Róży Matki Bożej Saletyńskiej

8:30

+ Henryk Duda (5 rocznica śmierci)

10:00

Dziękczynna, z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Jarosława Cwenera w 60 rocznicę urodzin

11:30

+ Teresa Piątek (7 rocznica śmierci) i mąż Tadeusz (4 rocznica śmierci)

18:00

W INTENCJI PARAFIAN I MATURZYSTÓW

PONIEDZIAŁEK 06.05

6:30

+ Wiesław Bałazy

7:00

+ Jan Mroszczyk

18:00

+ Witold Kierepa

WTOREK 07.05

6:30

+ Jerzy Strugacz

7:00

+ Marta Żyłka

18:00

+ Stanisław, Wiktoria, Ireneusz Kwiecień

ŚRODA 08.05

6:30

+ Józef i Irena Dziadosz

7:00

O błogosławieństwo Boże, zdrowie i potrzebne łaski dla księdza prałata Stanisława Pasternaka z okazji imienin (od Żywego Różańca)

18:00

+ Stanisława i Kazimierz Szumniak

CZWARTEK 09.05

6:30

+ Maria Skawińska

7:00

+ Adam Szwajdych

18:00

+ Maria Wolas (30 rocznica śmierci), syn Stanisław i Emil

PIĄTEK 10.05

6:30

+ Teresa Bochenek

7:00

+ Leszek Sucheta

18:00

  1. + Maria i Stefan Hoffman

18:00

  1. Dziękczynna, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Tadeusza i Łucji

SOBOTA 11.05

6:30

+ Wiesława Bułakowska

7:00

+ Helena Danilewicz

18:00

+ Stefan Podgórny (1 rocznica śmierci), Stanisława Szyjka (30 rocznica śmierci), Henryk Szyjka (29 rocznica śmierci)

VII NIEDZIELA WIELKANOCNA 12.05

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

7:00

+ Izabela Zatyka – Świstak

8:30

+ Julia i Stanisław Poznańscy

10:00

W INTENCJI PARAFIAN

11:30

W INTENCJI DZIECI PIERWSZOKOMUNIJNYCH

18:00

Rezerwacja

 

V NIEDZIELA WIELKANOCNA 28.04

7:00

W INTENCJI PARAFIAN

8:30

O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Zofii w 75 rocznicę urodzin

10:00

+ Alfred Szopa

11:30

+ Tadeusz Wawrzyszczak (25 rocznica śmierci)

18:00

+ Irena Sachmerda (20 rocznica śmierci)

PONIEDZIAŁEK 29.04

6:30

+ Józef Dyka, Kazimierz, Julianna Kawa

7:00

+ Zdzisław Kokociński

18:00

+ Maciej Gąsior

WTOREK 30.04

6:30

+ Janina Niewińska

7:00

+ Anna Ciupek

18:00

+ Janina Przepiórka

ŚRODA 01.05

6:30

+ Józef Gut

7:00

O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i zdanie egzaminu maturalnego dla Gracjana

18:00

Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże dla mieszkańców bloku nr 7 przy ul. Wojska Polskiego

I CZWARTEK 02.05

6:30

+ Robert Bębenek (2 rocznica śmierci)

7:00

+ Kazimierz Kądzioła (10 rocznica śmierci)

18:00

Dziękczynna za dar sakramentów Eucharystii i kapłaństwa

      I PIĄTEK 03.05     UROCZYSTOŚĆ NMP KRÓLOWEJ  POLSKI

7:00

+ Feliks i Natalia Szot i ich dzieci

8:30

O błogosławieństwo Boże dla członkiń Róży św. Stanisława

10:00

W INTENCJI OJCZYZNY

11:30

O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla członkiń Róży Matki Bożej Królowej Polski

18:00

W intencji wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa

I SOBOTA 04.05

6:30

+ Mieczysław Cholewa

7:00

W intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

18:00

W intencji strażaków OSP Moczydło

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA 05.05

7:00

O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla członkiń Róży Matki Bożej Saletyńskiej

8:30

+ Henryk Duda (5 rocznica śmierci)

10:00

Dziękczynna, z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Jarosława Cwenera w 60 rocznicę urodzin

11:30

+ Teresa Piątek (7 rocznica śmierci) i mąż Tadeusz (4 rocznica śmierci)

18:00

W INTENCJI PARAFIAN i MATURZYSTÓW

 

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 21.04

7:00

+ Lucyna Dęsoł (10 rocznica śmierci)

8:30

W intencji mieszkańców ulic: Kamiennej, Wrzosowej, Grzybowej, Wapiennej

10:00

Dziękczynna i o błogosławieństwo Boże dla Marii, z prośbą o potrzebne łaski i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny

11:30

W INTENCJI PARAFIAN – CHRZTY

18:00

Dziękczynna, z prośbą o łaski dla Mai w 18 rocznicę urodzin

PONIEDZIAŁEK 22.04

6:30

+ Antoni Kopyć

7:00

+ Zuzanna Gut

18:00

+ Dawid Foszczyński

WTOREK 23.04

6:30

+ Weronika Środa

7:00

+ Gustaw Sajda (10 rocznica śmierci)

18:00

+ Krystyna Kopyć

ŚRODA 24.04

6:30

+ Grzegorz Kruczek

7:00

Dziękczynna, z prośbą o błogosławieństwo Boże dla mieszkańców bloku nr 7 przy ul. Wojska Polskiego

18:00

+ Janina Piekarczyk (3 rocznica śmierci)

CZWARTEK 25.04

6:30

+ Zdzisław Szafran

7:00

+ Zdzisław Matlak

18:00

+ Teresa Pidło (1 rocznica śmierci)

PIĄTEK 26.04

6:30

+ Józef Jagodziński

7:00

+ Joanna Komala

18:00

+ Anna Walter

SOBOTA 27.04

6:30

+ Marcin Skoczyński

7:00

+ Amalia i Fryderyk Kwiatkowscy

18:00

+ Krystyna Pena

V NIEDZIELA WIELKANOCNA 28.04

7:00

W INTENCJI PARFIAN

8:30

O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Zofii w 75 rocznicę urodzin

10:00

+ Alfred Szopa

11:30

+ Tadeusz Wawrzyszczak (25 rocznica śmierci)

18:00

+ Irena Sachmerda (20 rocznica śmierci)

 

III NIEDZIELA WIELKANOCNA 14.04

7:00

W INTENCJI PARAFIAN

8:30

+ Jerzy Lelito

10:00

+ Zenon Łupina

11:30

+ Aneta Kalińska (1 rocznica śmierci)

18:00

+ Janina Podstawska (w rocznicę śmierci)

PONIEDZIAŁEK 15.04

6:30

Za zmarłych z rodziny Kercel

7:00

+ Mieczysław Smalcerz

18:00

+ Stefania i Józef Maj, Maria Borek

WTOREK 16.04

6:30

+ Jarosław Szewc

7:00

+ Anna Górecka

18:00

+ Jan Paliwoda

ŚRODA 17.04

6:30

+ Janina Klamka

7:00

+ Stanisław Widlarz

18:00

MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA

CZWARTEK 18.04

6:30

+ Anna, Jan, Janusz Kirker

7:00

+ Anna, Jan, Janusz Kirker

18:00

+ Marian Szewczyk

PIĄTEK 19.04

6:30

+ Jan Marciniec (12 rocznica śmierci) i żona Genowefa

7:00

+ Władysława Krytowska

18:00

+ Tomasz Siudy

SOBOTA 20.04

6:30

+ Jan Madyda

7:00

+ Katarzyna Bogudzińska – Cwener

18:00

+ Zofia Drozd (16 rocznica śmierci)

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 21.04

7:00

+ Lucyna Dęsoł (10 rocznica śmierci)

8:30

W intencji mieszkańców ulic: Kamiennej, Wrzosowej, Grzybowej

10:00

Dziękczynna i o błogosławieństwo Boże dla Marii, z prośbą o potrzebne łaski i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny

11:30

W INTENCJI PARAFIAN – CHRZTY

18:00

Dziękczynna, z prośbą o łaski dla Mai w 18 rocznicę urodzin

 

II NIEDZIELA WIELKANOCNA 07.04

7:00

O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla członkiń Róży Matki Bożej Dobrej Rady

8:30

W INTENCJI PARAFIAN

10:00

+ Irena, Stanisław Pacan

11:30

+ Henryk Duda

18:00

+ Eugeniusz Pociecha (16 rocznica śmierci)

PONIEDZIAŁEK 08.04

6:30

+ Mieczysław Glistak

7:00

+ Aneta Kalińska

18:00

+ Józef Miziołek (25 rocznica śmierci)

WTOREK 09.04

6:30

+ Marta Żyłka

7:00

+ Józef Cholewka

18:00

+ Józef Lachendro (3 rocznica śmierci)

ŚRODA 10.04

6:30

+ Stanisław Orszulak

7:00

+ Wiesław Bałazy

18:00

+ Zygmunt Ryba

CZWARTEK 11.04

6:30

+ Teresa Strzelec

7:00

+ Leon i Wiktoria Raczek, syn Tadeusz i zięć Józef

18:00

+ Marian Szkaradek (20 rocznica śmierci)

PIĄTEK 12.04

6:30

+ Jerzy Strugacz

7:00

+ Maria Skawińska

18:00

+ Jan, Anna Szyjka, syn Jan

SOBOTA 13.04

6:30

+ Mieczysław Łukojć

7:00

+ Zbigniew i Stanisław Sala

11:00

MSZA ŚWIĘTA Z UDZIELENIEM SAKRAMENTU BIERZMOWANIA

18:00

+ Jan i Wiktoria Futoma

18:00

O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Olimpii w 18 rocznicę urodzin

III NIEDZIELA WIELKANOCNA 14.04

7:00

W INTENCJI PARAFIAN

8:30

+ Jerzy Lelito

10:00

+ Zenon Łupina

11:30

+ Aneta Kalińska

18:00

+ Janina Podstawska (w rocznicę śmierci)