Ogłoszenia 23.06.2024


12 NIEDZIELA ZWYKŁA 23.06.2024 r.

Zapraszamy na ostatni tydzień nabożeństw czerwcowych codziennie o godz. 17.40.
Pragniemy serdecznie podziękować Księdzu Michałowi Szlembarskiemu za gorliwie pełnioną posługę duszpasterską w naszej parafii. Ks. Arcybiskup Marek Jędraszewski skierował ks. Michała do posługi duszpasterskiej w parafii Narodzenia NMP w Myślenicach. Życzymy wszelkich potrzebnych łask Bożych i zapewniamy o modlitewnym wsparciu.

Wspólnota Wiara i Światło Barbórki dziękuje za kolejny, wspólnie przeżyty Dzień Głoszenia i Dzielenia. Dziękujemy za życzliwość, za każdy uśmiech, dobre słowo i za hojność, która nieustannie nas zadziwia. Ofiara zebrana podczas tego dnia wyniosła 7340 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom za wsparcie.

Z kalendarza liturgicznego tego tygodnia:
– poniedziałek – uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela
– piątek – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika
– sobota – uroczystość świętych apostołów Piotra i Pawła. Msza święta w naszym kościele o godz. 7.00, 9.00, 16.30 i 18.00.
W tym dniu dzień swoich imienin obchodzi pan organista Piotr. Z tej okazji składamy mu serdeczne życzenia zdrowia i Bożych łask w posłudze w naszej parafii i zapraszamy w sobotę na Mszę świętą wieczorną w intencji pana organisty.

W poniedziałek 24.06. zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30 i Mszę świętą wieczorną w intencji beatyfikacji Sługi Bożej Heleny Kmieć. Po Mszy świętej wspólna modlitwa przy grobie Sługi Bożej.

Od 24 czerwca do 31 sierpnia nie będzie w naszym kościele Mszy świętej o godz. 6.30.

W czasie wakacji możliwość spowiedzi codziennie od godz. 6.30 do 7.00 rano i od godz.17.30 do 18.00.

W lipcu Bractwo Szkaplerzne poprowadzi modlitewne czuwanie w dni powszednie o godz. 6.30.

Ks. Karol zaprasza wszystkich, którzy chcieliby podjąć się konkretnych funkcji podczas pieszej pielgrzymki na Jasną Górę na spotkanie w środę po wieczornej Mszy na plebanii.

Parafia Przemienienia Pańskiego w Libiążu zaprasza dzisiaj na 5. Libiąską Rodzinadę obok kościoła od godz. 16.00 do 21.00. Szczegóły na plakacie przed naszym kościołem.

W przyszłą niedzielę będziemy gościć panią Beatę Morawską, autorkę książek opowiadających zmagania się z różnymi trudnościami życiowymi pokonanymi przez osoby, z którymi spotkała się podczas swojej 10 letniej pracy w Hospicjum.

Bardzo dziękujemy wszystkim Ofiarodawcom za dar modlitwy, wyrzeczenia i wszystkie ofiary składane w kopertach, na tacę i przelewem bankowym.

Wyrażamy wielką wdzięczność tym osobom, które pięknie posprzątały oraz osobom, które pięknie udekorowały naszą świątynię. W najbliższą sobotę prosimy mieszkańców ul. Jaworowej nr 1-45 i domów jednorodzinnych o raz ulicy ks. Pieli.

W ostatnich dniach odszedł do wieczności nasz parafianin, śp. Bolesław Bogacki. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…

Na rozpoczynający się tydzień życzymy wszystkim Parafianom i Gościom obfitych łask Bożych. Wszystkim Solenizantkom i Solenizantom tego tygodnia orędownictwa ich Świętych Patronów.