Wizyta Duszpasterska 2023/2024


ODWIEDZINY DUSZPASTERSKIE

27 XII 2023 – 31 I 2024

 

ŚRODA 27 XII

Ks. Karol: (od godz. 9:00) Leśna – od lasu do Rouvroy

Ks. Andrzej: (od godz. 9:00) Gołębia, Wilgi, Krucza, Słowicza, Drozdowa

 

CZWARTEK 28 XII

Ks. Proboszcz: (od 9:00 – 13:00 i od 15:00 – 19:00) Obieżowa od nr 19 do końca

Ks. Karol: (od 9:00) Leśna – od ronda do Rouvroy i bloki

Dk. Michał: (od 9:00) Obieżowa 2 – 18

 

PIĄTEK 29 XII

Ks. Proboszcz: (od 9:00 – 13:00 i od 15:00 – 19:00) Urzędnicza 1

Ks. Karol: (od 9:00) Urzędnicza 3

Ks. Andrzej: (od 9:00) św. Barbary, Brzozowa, Górna, Przyrodnicza, Bzowa

Dk. Michał: (od 9:00) Wiosenna, Jasna, Wesoła, Sportowa, Piłkarska, Juniorów

 

SOBOTA 30 XII

Ks. Proboszcz: (od 9:00) Jaworowa (od końca), Myśliwska

Ks. Karol: (od 9:00) Jaskółcza, Łabędzia, Skowrończa, Żurawia, Bociania

Ks. Andrzej: (od 9:00) Chrzanowska, Rouvroy

Dk. Michał: (od 9:00) Jaworowa (od ronda do ul. Myśliwskiej)

 

WTOREK 2 I

Ks. Proboszcz: (od 9:00 – 13:00 i od 15:00 – 19:00) Urzędnicza 8 i 14

Dk. Michał: (od 15:00) Ratowników Górniczych 2,4,6

 

ŚRODA 3 I

Ks. Karol: (od 16:00) Urzędnicza 12

Ks. Andrzej: (od 15:00) Górnicza 9 (klatka 1 i 3)

 

CZWARTEK 4 I

Ks. Proboszcz: (od 9:00 – 13:00 i od 15:00 – 19:00) 11 Listopada 4

Ks. Andrzej: (od 15:00) Górnicza 9 (klatka 2 i 4)

 

PIĄTEK 5 I

Dk. Michał: (od 15.00) Sikorskiego (do nr 43)

 

PONIEDZIAŁEK 8 I

Ks. Karol: (od 16.30) Pawia

Ks. Andrzej: (od 15:00) Górnicza 7

Dk. Michał: (od 15:00) 1 stycznia 2 i 4

 

WTOREK 9 I

Ks. Proboszcz: (od 9:00 – 13:00 i od 15:00 – 19:00) 9 Maja 3

Dk. Michał: (od 15:00) 1 stycznia 6 i 8

CZWARTEK 11 I

Ks. Proboszcz: (od 9:00 – 13:00 i od 15:00 – 19:00) 1 Stycznia 10 i 12

Ks. Andrzej: (od 15:00) 11 Listopada 10

 

PIĄTEK 12 I

Ks. Proboszcz: (od 9:00 – 13:00 i od 15:00 – 19:00) Przedszkolna, Kwiatowa, Słonecznikowa, Makowa, Konwaliowa, Różana

Ks. Andrzej: (od 15:00) Wojska Polskiego 7 (1 – 45)

Dk. Michał: (od 15:00) Wojska Polskiego 5 (1 – 30)

 

SOBOTA 13 I

Ks. Proboszcz: (od 9:00) 1 Maja, Głowackiego

Ks. Karol: (od 9:00) 11 Listopada 6

Ks. Andrzej: (od 9:00) Wojska Polskiego 7 (46 – 120)

Dk. Michał: (od 9:00) Wojska Polskiego 5 (31 – 105)

 

PONIEDZIAŁEK 15 I

Ks. Karol: (od 16:30) Wrzosowa

Dk. Michał: (od 15:00) Konarskiego, Wandy, Słowiańska

 

WTOREK 16 I

Ks. Proboszcz: (od 9:00 – 13:00 i od 15:00 – 19:00)          Żywiczna, Skalników, Głogowa, Okrężna, Jagodowa

Dk. Michał: (od 15:00) 25 Stycznia, Ziemowita, Wiślan, Lecha

 

ŚRODA 17 I

Ks. Karol: (od 16:30) Kamienna, Wapienna, Grzybowa

 

CZWARTEK 18 I

Ks. Karol: (od 15:00) Pilotów

Ks. Andrzej: (od 15:00) Górnicza 11 – 13

 

PIĄTEK 19 I

Ks. Proboszcz: (od 9:00 – 13:00 i od 15:00 – 19:00) Partyzantów, Piłsudskiego

Ks. Andrzej: (od 15:00) Urzędnicza 2,4,6

Dk. Michał: (od 15:00) Wojska Polskiego 9 (1 – 30)

 

SOBOTA 20 I

Ks. Karol: (od 9:00) Plac Jaworowy, Podgórska, Wysoka, Sucha, Żeromskiego

Ks. Andrzej: (od 14:00) Wańkowicza 1,3,5

Dk. Michał: (od 9:00) Wojska Polskiego 9 (31 – 105)

 

PONIEDZIAŁEK 22 I

Ks. Karol: (od 16:30) Urzędnicza 10

Ks. Andrzej: (od 15:00) Jaworowa 3 (bloki)

Dk. Michał: (od 15:00) Irysowa, Chabrowa

WTOREK 23 I

Dk. Michał: (od 15:00) Krokusowa, Liliowa

 

ŚRODA 24 I

Ks. Karol: (od 16:00) Skarbnika 2,4,6

Ks. Andrzej: (od 15:00) Ratowników Górniczych 8

 

CZWARTEK 25 I

Ks. Karol: (od 15:00) Polna, Andersa, Wąska

Ks. Andrzej: (od 15:00) Ratowników Górniczych 10

 

PIĄTEK 26 I

Ks. Andrzej: (od 15:00) Ratowników Górniczych 12

 

SOBOTA 27 I

Ks. Karol: (od 9:00) Szybowcowa, Pieli

Ks. Andrzej: (od 9:00) 9 maja 1

Dk. Michał: (od 9:00) 11 listopada 8

 

ŚRODA 31 I

Ks. Karol: (od 16:00) Krakowska, Ariańska

,