Ogłoszenia 21.01.2024


3. NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.01.2024

Dziś przeżywamy Niedzielę Słowa Bożego. W naszym kościele można będzie nabyć od dzisiaj do przyszłej niedzieli włącznie, Pismo Święte Nowego Testamentu (Duża czcionka) w cenie 45 zł.

Dziś w ramach nabożeństwa wieczornego zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30.

W tym tygodniu wspominamy:
– środa – św. Franciszka Salezego
– czwartek – święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła
– piątek – św. biskupów Tymoteusza i Tytusa

W najbliższą środę przypada 7. rocznica śmierci Heleny Kmieć naszej wolontariuszki misyjnej. O godz. 17.20 będzie krótka modlitwa przy jej grobie i o godz. 18.00 Msza święta pod przewodnictwem księdza biskupa Jana Zająca.

Bardzo dziękujemy za ofiary składane na tacę, przelewem bankowym i za wszelkie formy troski o naszą wspólnotę parafialną i o nasz kościół.

Wyrażamy wielką wdzięczność tym osobom, które pięknie posprzątały i osobom, które pięknie udekorowały naszą świątynię. W najbliższą sobotę od godz. 7.30, prosimy mieszkańców bloków przy ul. Jaworowej kl. nr 3, 5, 7, 9, 11, 13.

Plan kolędowych odwiedzin duszpasterskich jest wywieszony w gablocie i umieszczony na stronie internetowej.

W minionych dniach odeszły do wieczności nasze parafianki: śp. Zuzanna Waliczek i śp. Zofia Basza. Wieczne odpoczywanie…

Na rozpoczynający się tydzień życzymy wszystkim Parafianom i Gościom obfitych łask Bożych, a wszystkim Solenizantkom i Solenizantom tego tygodnia wstawiennictwa ich Świętych Patronów.