Ogłoszenia 17.09.2023


24. NIEDZIELA ZWYKŁA 17.09.2023 r.

Zachęcamy do duchowej łączności z uczestnikami 31. Pielgrzymki Rodzin Archidiecezji Krakowskiej do Sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Zapraszamy na niedzielne nieszpory o godz. 17.40.

Z kalendarza liturgicznego tego tygodnia:
– poniedziałek – święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski i patrona młodzieży.
Jest to dzień imienin naszego Księdza Proboszcza Stanisława. Z tej okazji składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa, zdrowia i opieki Matki
Bożej. Wspieramy modlitwą Księdza Proboszcza w dniu dzisiejszym oraz jutro na Mszach świętych o godz. 6.30 i 7.00.

– środa – wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon,
prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy
– czwartek – święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty
– sobota – wspomnienie św. Pio z Pietrelciny

W poniedziałek zapraszamy na spotkanie kandydatów do bierzmowania.
Grupa pierwsza z klasy VII o godz. 17.30, grupa druga z klasy VII i klasa VIII
o godz. 18.30. O godz. 18.00 Msza święta dla wszystkich kandydatów.

We wtorek zapraszamy na Mszę świętą o godz. 18.00 dzieci z klas 3 przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej wraz z rodzicami. Po Mszy świętej spotkanie organizacyjne.

Zapraszamy wszystkich chętnych do wstąpienia do Bractwa Szkaplerznego; najbliższe spotkanie w środę (20.09.) o godz. 16.00.

Dziękujemy za liczny udział w tegorocznej pielgrzymce do Płok. Msza święta w intencji pielgrzymów będzie odprawiona w środę o godz. 18.00.

W piątek po Mszy świętej wieczornej spotkanie grupy „Niewolników Maryi”.

W sobotę spotkanie ministrantów i lektorów o godz. 10.00. Zapraszamy chętnych chłopców do służenia.

Również w sobotę o godz. 11.00 pierwsze spotkanie grupy „Mały Apostoł”, do której zapraszamy dzieci od klasy II do V.

Spotkanie wspólnoty „Wiara i Światło” odbędzie się w sobotę; o godz. 15.30 Msza święta w kościele i następnie spotkanie w salkach. Zapraszamy chętne
osoby do wstąpienia do tej wspólnoty.

Wyjazd na pielgrzymkę do Sanktuarium Krzyża Świętego w Krakowie- Mogile będzie w czwartek 21.09. o godz. 8.00 z parkingu przy kościele.

Karmelitańska Wspólnota Świeckiego Zakonu Karmelitów Bosych przy parafii Świętej Rodziny w Chrzanowie zaprasza osoby zainteresowane na spotkanie w trzecie piątki miesiąca. Szczegóły na plakacie.

Ks.Proboszcz wraz ze wspólnotami działającymi przy naszej Parafii serdecznie zapraszają wszystkich Parafian i Gości na wspólny posiłek przy muzyce orkiestry dętej na placu przed kościołem w przyszłą niedzielę (24.09.) po Mszy Świętej o godz.11.30.

Bardzo dziękujemy wszystkim Ofiarodawcom za dar modlitwy, wyrzeczenia i wszystkie ofiary składane w kopertach, na tacę i przelewem bankowym.

Wyrażamy wielką wdzięczność tym osobom, które pięknie posprzątały i tym osobom, które pięknie udekorowały naszą świątynię. W najbliższą sobotę prosimy mieszkańców ul. 1 Stycznia blok nr 12.

Na rozpoczynający się tydzień życzymy wszystkim Parafianom i Gościom obfitych łask Bożych, a wszystkim Solenizantkom i Solenizantom tego tygodnia wstawiennictwa ich Świętych Patronów.