Ogłoszenia 14.01.2024


2. NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.01.2024

Zapraszamy na nieszpory niedzielne, dzisiaj o godz.17.40.

Wspólnoty Róż Różańcowych, Honorowej Straży Najświętszego Serca Pana Jezusa, Bractwo Szkaplerzne i Zespół Charytatywny zapraszamy dziś o godz. 15.00 na Mszę świętą i koronkę do Bożego Miłosierdzia, a następnie wspólne dzielenie się opłatkiem.

W przyszłą niedzielę na wspólne kolędowanie zaprasza wspólnota Wiara i Światło „Barbórki”. Rozpoczęcie o godz. 15.00 Mszą świętą w kościele.

Z kalendarza liturgicznego tego tygodnia:
– środa – św. Antoniego, opata
– piątek – św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa

Od czwartku rozpoczyna się w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

W poniedziałek spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się wspólnie dla klasy VII i VIII. Msza święta o godz. 18.00 i po Mszy świętej konferencja.

W środę zapraszamy na spotkanie Bractwa Szkaplerznego o godz. 16.00.

Bardzo dziękujemy za ofiary składane na tacę, przelewem bankowym i za wszelkie formy troski o naszą wspólnotę parafialną i o nasz kościół. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Składka na cele inwestycyjne parafii.

Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego” oraz nowego numeru naszej gazety parafialnej „Śladami św. Barbary”.

Wyrażamy wielką wdzięczność tym osobom, które pięknie posprzątały i osobom, które pięknie udekorowały naszą świątynię. W najbliższą sobotę o godz. 7.30, prosimy mieszkańców ul. Leśnej nr 4, 6, 8, 10.

Trwają odwiedziny parafian w ramach kolędy Program wywieszony jest w gablocie i na stronie internetowej. W sobotę na ul. Wańkowicza 1, 3, 5 będzie zmiana godziny: kolęda rozpocznie się o godz. 14.00.

W minionych dniach odeszli do wieczności nasi parafianie: śp. Halina Bigaj, śp. Roman Ośmak, Piotr Budzicz, śp. Anna Bochenek. Wieczne odpoczywanie….

Na rozpoczynający się tydzień życzymy wszystkim Parafianom i Gościom obfitych łask Bożych, a wszystkim Solenizantkom i Solenizantom tego tygodnia wstawiennictwa ich Świętych Patronów.