Ogłoszenia 09.06.2024


10. NIEDZIELA ZWYKŁA 09.06.2024 r.

Zapraszamy na codzienne nabożeństwa czerwcowe o godz. 17.40.

Z kalendarza liturgicznego tego tygodnia:
– wtorek – wspomnienie św. Barnaby, apostoła
– czwartek – wspomnienie św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła. W tym dniu o godz. 18.00 Msza święta o błogosławieństwo Boże dla składających ofiary na rzecz potrzebujących przy figurze świętego Antoniego
– piątek – wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika,

W środę o godz. 19.00 spotkanie wspólnoty „Umiłowani” w salce parafialnej.

W sobotę w sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach o godz. 11.00 będzie miała miejsce beatyfikacja ks. Michała Rapacza, proboszcza z Płok. Wyjazd na tę uroczystość indywidualny.

W przyszłą niedzielę podczas każdej Mszy świętej, nasza wspólnota „Wiara i Światło” podzieli się z nami ewangeliczną refleksją i poprosi o wsparcie rekolekcyjnego wyjazdu.

Bardzo dziękujemy wszystkim Ofiarodawcom za dar modlitwy, wyrzeczeniai wszystkie ofiary składane na tacę i przelewem bankowym na utrzymanie naszej parafii.
Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Składka na cele inwestycyjne.

Ksiądz Robert Młynarczyk organizuje pielgrzymkę do Rzymu (Monte Cassino, Asyż, Cascia, Padwa) w dniach 1-7 września tego roku. Szczegółowy program oraz numer telefonu jest na tablicy ogłoszeń.

Wyrażamy wielką wdzięczność tym osobom, które pięknie posprzątały i tym osobom, które pięknie udekorowały naszą świątynię. W najbliższą sobotę prosimy mieszkańców ulicy Obieżowej bloki nr 18, 19, 20, 21.

W ostatnich dniach odeszli do wieczności nasi parafianie: śp. Leszek Szwichtenberg i śp. Mirosław Łysak. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

Na rozpoczynający się tydzień życzymy wszystkim Parafianom i Gościom obfitych łask Bożych, a wszystkim Solenizantkom i Solenizantom tego tygodnia wstawiennictwa ich Świętych Patronów.