Ogłoszenia 07.01.2024


NIEDZIELA – ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKEIGO 07.01.2024 r.

Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Na zakończenie Mszy świętej krótka adoracja Najświętszego Sakramentu.

Zapraszamy na nieszpory niedzielne o godz.17.40.

Zmianka tajemnic Różańca świętego po Mszy świętej o godz. 7.00. W przyszłą niedzielę zapraszamy wszystkie Róże Różańcowe na spotkanie świąteczne. Początek o godz. 15.00 w kościele, a następnie kolędowanie i dzielenie się opłatkiem w sali kolumnowej na salkach.

Również w przyszłą niedzielę zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu dzieci i młodzieży z naszej parafialnej scholi po Mszy świętej o godz. 10.00.

W poniedziałek spotkanie Zespołu Charytatywnego o godz. 16.30.

Bardzo dziękujemy za ofiary składane na tacę i przelewem bankowym przeznaczone na pokrycie kosztów malowania i konserwacji dachu naszego kościoła i za wszelkie formy troski o naszą wspólnotę parafialną i o nasz kościół. Za wszystkich ofiarodawców modlimy się podczas Mszy świętej zbiorowej w trzecią środę miesiąca o godz. 18.00.

Z serca dziękujemy tym osobom, które pięknie posprzątały i udekorowały naszą świątynię i za złożoną ofiarę. W najbliższą sobotę o godz. 7.30 zapraszamy mieszkańców ul. 9 maja blok nr 3.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”, a dla dzieci jest kolejny numer miesięcznika „Staś”.

Plan wizyty duszpasterskiej znajdziemy na tablicy przed kościołem i na stronie internetowej naszej parafii.

W minionym tygodniu odeszli do wieczności nasi parafianie: śp. Zofia Klocek, śp. Zdzisław Szafran, śp. Zbigniew Matlak, śp. Józef Gut, śp. Mieczysław Cholewa,          śp. Rozalia Darosz, śp. Małgorzata Kóska. Wieczne odpoczywanie…

Na rozpoczynający się tydzień życzymy wszystkim Parafianom i Gościom obfitych łask Bożych, a wszystkim Solenizantkom i Solenizantom tego tygodnia wstawiennictwa ich Świętych Patronów.