Ogłoszenia 05.11.2023


31. NIEDZIELA ZWYKŁA – 05.11.2023 r.

Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy świętej krótka adoracja i błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.

Po Mszy świętej o godz. 7.00 zmiana tajemnic różańca.

Z kalendarza liturgicznego tego tygodnia:
– czwartek– święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej,
– piątek – świętego Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła,
– sobota – świętego Marcina z Tours, biskupa.

11 Listopada w naszej Ojczyźnie przeżywamy Narodowe Święto Niepodległości. Zachęcamy do modlitwy w intencji Ojczyzny i naszego miasta podczas Mszy świętej o godz. 9.00 w kościele pod wezwaniem Przemienienia Pańskiego w Libiążu.

Spotkanie Zespołu Charytatywnego w poniedziałek o godz. 16.30.

Spotkanie wspólnoty Umiłowani w środę o godz. 19.00.

Bardzo dziękujemy wszystkim Ofiarodawcom za dar modlitwy, wyrzeczenia i wszystkie ofiary składane na wypominki, na tacę i przelewem bankowym.

Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego” oraz naszej gazety parafialnej: „Śladami Świętej Barbary”, a dla
najmłodszych miesięcznika „Staś”.

Wyrażamy wielką wdzięczność tym osobom, które pięknie posprzątały i tym osobom, które pięknie udekorowały naszą świątynię. W najbliższą sobotę prosimy mieszkańców bloku nr 10 przy ul.11 Listopada.

W ostatnich dniach odeszli do wieczności nasi Parafianie: śp. Maria Skawińska i śp. Jan Mroszczyk. Wieczne odpoczywanie…

Na rozpoczynający się tydzień życzymy wszystkim Parafianom i Gościom obfitych łask Bożych, a wszystkim Solenizantkom i Solenizantom tego tygodnia wstawiennictwa ich Świętych Patronów.