Parafia Św. Barbary w Libiążu
Libiąż - Parafia Św. Barbary
Odwiedziło nas: 854929
Ogłoszenia

2.NIEDZIELA PO NARODZENIU PANSKIM 05.01.2020 r.


Dzisiaj pierwsza niedziela miesiaca. Na zakonczenie Mszy Swietej krótka adoracja Najswietszego Sakramentu.
Serdecznie zapraszamy na nieszpory o godz.17.40
Zmianka tajemnic Rózanca Swietego po Mszy Swietej o godz. 7.00.

W poniedzialek (06.01.) - Uroczystosc Objawienia Panskiego. Msze Swiete w tym dniu jak w kazda niedziele (7.00;8.30;10.00;11.30;18.00) Na specjalna Msze sw. o godz.15.00 zapraszamy Wspólnoty: Zywego Rózanca, Strazy Honorowej, Bractwa Szkaplerznego i Zespolu Charytatywnego, a po niej w sali kolumnowej bedzie radosne koledowanie i dzielenie sie oplatkiem.
Spotkanie dla Rodziców dzieci zapisanych na wyjazd do Zawoi na ferie zimowe bedzie w przyszla niedziele (12.01.) po Mszy Swietej o godz.10.00.Natomiast w zakrystii mozna odebrac dzisiaj regulamin i karty uczestnika.

Oplatkowe spotkanie Akcji Katolickiej w czwartek (09.01.) o godz.19.00.

Dzisiaj i jutro po Mszy Swietej schola bedzie rozprowadzac kadzidlo i krede.
Skladana przy tej okazji ofiara wspieramy wyjazd na ferie dzieci z naszej parafii.

Warto siegnac po wartosciowa lekture prasy katolickiej: Niedzieli, Zródla, Goscia Niedzielnego oraz nowy numer gazety parafialnej "Sladami Swietej Barbary".

Serdecznie prosimy o zlozenie ofiary do puszki na czesciowe pokrycie kosztów ogrzewania kosciola.

Z serca dziekujemy tym osobom, które pieknie posprzataly i udekorowaly nasza swiatynie oraz zlozyly ofiare na jej utrzymanie. W najblizsza sobote zapraszamy mieszkanców ul. Kamiennej, ul. Wapiennej, ul. Grzybowej i ul. Wrzosowej.

W minionym tygodniu odeszli do wiecznosci nasi parafianie: s.p. Pawel Subel i s.p. Kazimierz Bigaj Polecajmy zmarlych Bogu w naszych pokornych modlitwach; Wieczne odpoczywanie....


KOLEDA 2020


Ks. Janusz Grodecki

27 XII - piatek - 9.00 - ul. Partyzantów i Pilsudskiego
28 XII - sobota - 9.00 ul. Zywiczna, Skalników, Glogowa, Okrezna, Jagodowa
30 XII - poniedzialek - 9.00 - ul. Urzednicza 8 i 14
31 XII - wtorek - 9.00 - ul. Obiezowa od nr 19 do konca
2 I - czwartek - 15.00 - ul. Przedszkolna, Kwiatowa, Slonecznikowa, Makowa, Konwaliowa, Rózana
4 I - sobota - 11.00 - ul. 1 Maja, Glowackiego
8 I - sroda - 9.00 - ul. 1 Stycznia 10 i 12
9 I - czwartek - 9.00 - ul. 11 Listopada 4
10 I - piatek - 17.00 - ul. 9 Maja 3 (1-30)
11 I - sobota - 9.00 - ul. Jaworowa (od konca), ul. Mysliwska
15 I - sroda - 9.00 - ul. Urzednicza 1
16 I - czwartek - 9.00 - ul. 9 Maja 3 (31 - 90)


Ks. Robert Mlynarczyk

28 XII - sobota - 9.00 - Plac Jaworowy, Podgórska, Wysoka, Sucha, Zeromskiego
30 XII - poniedzialek - 9.00 - ul. Lesna (od konca do Rouvroy)
31 XII - wtorek - 9.00 - ul. Skarbnika 2,4,6 i ul. Górnicza 13 B
2 I - czwartek - 15.00 - ul. Szybowcowa
4 I - sobota - 10.30 - ul. Krakowska, Arianska, Waska, Andersa, Polna
7 I - wtorek - 9.00 - Urzednicza 3
8 I - sroda - 15.00 - ul. Kamienna, Wapienna, Grzybowa, Wrzosowa
11 I - sobota - 9.00 - ul. 11 Listopada 6
13 I - poniedzialek - 15.00 - Lesna (bloki i do Rouvroy)
14 I - wtorek - 9.00 - ul. Urzednicza 10
15 I - sroda - 15.00 - ul. Pilotów i ks. Pieli
16 I - czwartek - 15.00 - ul. Urzednicza 12 i Górnicza 7
18 I - sobota - 9.00 - ul. Jaskólcza, Zurawia, Bociania, Labedzia, Skowroncza, Pawia



Ks. Proboszcz

27.XII. (piatek) godz. 9.00 - ul. 11 listopada 8
28.XII.(sobota) godz. 9.30 - ul. Liliowa, Krokusowa, Chabrowa, Irysowa
30.XII. (poniedzialek) godz. 9.00 - ul. 25 Stycznia, Konarskiego, Slowianska, Wandy, Lecha, Wislan, Ziemowita
31.XII. (wtorek) godz. 9.00 - ul. Sikorskiego
2.I. (czwartek) godz. 9.00 - ul. Wojska Polskiego 9 nr 1 - 45
3.I. (piatek) godz. 9.00 - ul. Wojska Polskiego 9 nr 46 - 105
4.I. (sobota) godz. 12.00 - ul. Wojska Polskiego 5 nr 1 - 60
7.I. (wtorek) godz. 9.00 - ul. Wesola, Jasna, Wiosenna, Pilkarska, Sportowa, Juniorów
8.I. (sroda) godz. 9.00 - ul. Wojska Polskiego 5 nr 61 - 105
9.I. (czwartek) godz. 9.00 - ul. Ratowników Górniczych 2,4,6
10.I. (piatek) godz. 9.00 - ul. 1. Stycznia 2,4,6,8
11.I. (sobota) godz. 9.30 - ul. Obiezowa (od sw. Barbary) do nr 18
14.I. (wtorek) godz. 9.00 - ul. Jaworowa do Mysliwskiej (bez bloków)



KS. ARTUR GADOCHA

27.12.2019 piatek 9.00-ul. Krucza, Wilgi, Slowicza, Golebia, Drozdowa.
28.12.2019 sobota 9.00-Brzozowa/od góry/, Górna, sw. Barbary, Przyrodnicza, Bzowa.
30.12.2019 poniedzialek 9.00-ul. 9 Maja 1
31.12.2019 wtorek 9.00-ul. Jaworowa 3 bloki.
02.01.2020 czwartek 9.00-ul. Chrzanowska, Rouvroy.
03.01.2020 piatek 9.00- ul. Ratowników Górniczych 12,Górnicza 11.
04.01.2020 sobota 9.00-ul. Urzednicza 2,4,6.
09.01.2020 czwartek 9.00-ul. Ratowników Górniczych 8,10.
10.01.2020 piatek 15.00-ul. Wankowicza 1,3,5.
11.01.2020 sobota 9.00- ul. Górnicza 9.
13.01.2020 poniedzialek 9.00-ul. Wojska Polskiego 7(1-120).
16.01.2020 czwartek 9.00-ul. 11 Listopada 10
Realizacja: STUDIO 47