Intencje mszalne, 04.12 - 10.12.2022

NIEDZIELA 04.12 (ODPUST)

7:00

O błogosławieństwo Boże dla członkiń Róży Matki Bożej Niepokalanie Poczętej

8:30

W intencji Górników

10:00

O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Karolka Galusa w 1 r. urodzin

11:30

Za Parafian

18:00

+ Witold Grabowski – 5 r. śm.

PONIEDZIAŁEK 05.12

6:30

+ Janina Zbróg

7:00

+ Zofia Gaweł

18:00

+ Mirosław Bochenek

WTOREK 06.12

6:30

+ Adam Szopa

7:00

+ Katarzyna Kościelniak

18:00

+ Jan Basista w 10 r. śm.

ŚRODA 07.12

6:30

+ Witold Szyndler

7:00

+ Emilia Jarosz

18:00

+ Mieczysław Jaromin

CZWARTEK 08.12

7:00

+ Zofia i Stanisław Staszczyk

9:00

O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Marii i Eugeniusza Owsiaków

12:00

Godzina Łaski

16:30

+ Jan Kowalski

18:00

+ Zdzisław Biedroń w 6 r. śm.

PIĄTEK 09.12

6:30

+ Jan Piaskowy

6:30

O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla p. Wiesława Smalcerza z okazji imienin oraz dla jego rodziny (od Bractwa Szkaplerznego)

7:00

+ Tadeusz Kopeć

18:00

+ Jan Szczurek w 2 r. śm.

18:00

+ Janina Karelus, Wiesław Hajda

SOBOTA 10.12

6:30

+ Antoni Martyniak

7:00

+ Grzegorz Pycia, mama Zofia

18:00

O błogosławieństwo Boże dla Stanisławy (f) Wątroba w 92 r. urodzin oraz + Leon Wątroba w 24 r. śm.

Intencje mszalne, 27.11 - 03.12.2022

NIEDZIELA 27.11

7:00

Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże dla mieszkańców ul. 1 Maja i Głowackiego

8:30

O błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i zdrowie dla mieszkańców ul. Szybowcowej i ul. Pilotów

10:00

Za Parafian

11:30

+ Andrzej Dudzik

18:00

+ Roman i Wiesława Kalarus

PONIEDZIAŁEK 28.11

6:30

+ Józef Pycia

7:00

+ Witold Szyndler

18:00

+ Stanisława i Kazimierz Szumniak; + Maria, Kazimierz, Elżbieta, Jan, Junes i Eugeniusz Oleksy

WTOREK 29.11

6:30

+ Marian i Zofia Duda

7:00

+ Genowefa i Jan Marciniec

18:00

+ Zofia Drozdowicz w 3 r. śm.

ŚRODA 30.11

6:30

+ Maria i Józef Filipek

6:30

Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla ks. Andrzeja (od Bractwa Szkaplerznego i Zespołu Charytatywnego)

7:00

+ Krystyna Wilczak

18:00

+ Krzysztof Kulczyk

CZWARTEK 01.12

6:30

+ Władysław, Stanisław, Helena Szajewscy

7:00

+ Zofia Urbańczyk

18:00

Dziękczynna za Sakramenty Eucharystii i Kapłaństwa z prośbą o nowe powołania

PIĄTEK 02.12

6:30

+ Krzysztof Włodarczyk

7:00

+ Honorata Majka

16:30

W intencji dzieci, który w tym roku po raz pierwszy przyjęły Komunię świętą w naszym kościele oraz za ich bliskich

18:00

Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa

SOBOTA 03.12

6:30

+ Bogusław Górecki

7:00

Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

18:00

+ Anna, Marian Kmieć

Intencje mszalne, 20.11 - 26.11.2022

NIEDZIELA 20.11

7:00

+ Anna Cygan – 1 r. śm. – mąż Józef

8:30

Dziękczynna za otrzymane łaski i błagalna o dalsze Boże błogosławieństwo dla członków wspólnoty „Ziarno Słowa” oraz o potrzebne łaski dla p. Urbańczyk

8:30

Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Kazimiery Jodłowskiej w 80 r. urodzin

10:00

+ Wawrzyniec Cebula w 24 r. śm.

11:30

Za Parafian

18:00

+ Janina Zegarmistrz (od wnuka Tomasza z rodziną)

PONIEDZIAŁEK 21.11

6:30

+ Krystyna Wilczak

7:00

+ Stanisław Brzózka

18:00

+ Zofia Urbańczyk

WTOREK 22.11

6:30

+ Adam Szopa

7:00

+ Julia Dudka w 10 r. śm.

7:00

+ Jarosław Bolek w 3 r. śm.

18:00

+ Bolesław, Jan, Marianna Grabowscy

ŚRODA 23.11

6:30

+ Barbara Ptak w 12 r. śm.

7:00

+ Janina Zbróg

18:00

+ Józef Szyjka w r. śm.

CZWARTEK 24.11

6:30

+ Jan Kowalski

7:00

+ Stefania Siuda

18:00

Dziękczynna z prośbą o  błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Sylwii w 18 r. urodzin

18:00

Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Michała w 45 r. urodzin

PIĄTEK 25.11

6:30

+ Zofia Gaweł

7:00

+ Marian Więckowski

18:00

+ Irena Łysak

SOBOTA 26.11

6:30

+ Wiesława Kubińska

7:00

+ Tadeusz Szczygieł w 11 r. śm.

18:00

+ Maria Wolas w 28 r. śm., zmarli rodzice i dziadkowie

 

Intencje mszalne, 13.11 - 19.11.2022

NIEDZIELA 13.11

7:00

+ Władysław Góralczyk w 17 r. śm. oraz Stanisław Góralczyk w 14 r. śm.

8:30

++ z rodzin: Winiarskich, Pachotów, Dziedzic

10:00

+ Andrzej Mrożek w 12 r. śm.

11:30

Za Parafian

18:00

Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże dla mieszkańców ul. Obieżowej nr 14, 15, 16, 17

PONIEDZIAŁEK 14.11

6:30

+ Marian Więckowski

7:00

+ Janusz Kirker i rodzice

18:00

+ Kazimierz Szumniak w 15 r. śm., żona Stanisława

WTOREK 15.11

6:30

+ Czesława Więckowska

7:00

+ Kazimierz Pytlowski

18:00

+ Ludwik Rudy w 13 r. śm.

ŚRODA 16.11

6:30

W pewnej intencji

7:00

++ członków Róży św. Antoniego

18:00

Msza św. zbiorowa

CZWARTEK 17.11

6:30

+ Józefa i Franciszek Staszczyk

7:00

+ Irena Łysak

18:00

+ Honorata Majka

PIĄTEK 18.11

6:30

+ Jan Kowalski

7:00

+ Adam Szopa

18:00

+ Józef Dudka w 1 r. śm

SOBOTA 19.11

6:30

+ Emilia Jarosz

7:00

+ Jan Pająk w 8 r. śm.

7:00

+ Elżbieta, Władysław, Józef Wilk; Józef, Helena, Janusz Sładeczek

18:00

+ Józefa i Antoni Pactwa

Intencje mszalne, 06.11 - 12.11.2022

NIEdziela 06.11

7:00

++ członków Żywego Różańca

8:30

Za Parafian

10:00

+ Józefa (f) i Władysław Zając

11:30

+ Maria Dudzik

18:00

+ Tadeusz Kajfasz

PONIEDZIAŁEK 07.11

6:30

+ Mieczysław Jaromin

7:00

+ Maria Spicer

18:00

+ Henryk, Janina Janik i ich dzieci

WTOREK 08.11

6:30

+ Alojzy, Helena Jarząb

7:00

+ Wincenty, Piotr, Salomea i ich dzieci

18:00

+ Zofia Fortuna

ŚRODA 09.11

6:30

+ Tadeusz Kopeć

7:00

+ Józef Bańkowski

18:00

+ Katarzyna Kościelak

CZWARTEK 10.11

6:30

+ Krystyna Grabowska

7:00

+ Bogusław Górecki

18:00

+ Antoni Martyniak

PIĄTEK 11.11

6:30

+ Krzysztof Kulczyk

7:00

+ Helena i Stanisław Walewscy

18:00

Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Joanny i Roberta Ujejskich w 4 r. ślubu oraz dla całej ich rodziny

SOBOTA 12.11

6:30

+ Stefania Siuda

7:00

++ członków Róży św. Antoniego

18:00

+ Remigiusz i Genowefa Nowakowscy

Intencje mszalne, 30.10 - 05.11.2022

NIEDZIELA 30.10

7:00

+ Rozalia Baran – 1 r. śm. – mąż Józef

8:30

Za Parafian

10:00

Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla mieszkańców bloków nr 18, 19, 20, 21 przy ul. Obieżowej

11:30

+ Roman i Marta Demczuk

18:00

+ Krzysztof Hajda – 2 r. śm.

PONIEDZIAŁEK 31.10

6:30

+ Anna Przepiórka

7:00

+ Wiesława Kubińska

18:00

+ Bogusław Górecki

WTOREK 01.11

7:00

+ Zenobiusz Kański – 13 r. śm.

8:30

Za Parafian

10:00

+ Józef Wyrwa

11:30

Za wszystkich wiernych zmarłych

18:00

+ Mateusz Klamka

ŚRODA 02.11

7:00

Za wszystkich wiernych zmarłych

9:00

+ Edward Szafraniec, syn Krzysztof, wnuk Tadeusz

16:30

+ Sebastian Michałów

18:00

+ Stanisław Brzózka

CZWARTEK 03.11

6:30

+ Stanisław Brzózka

7:00

+ Krzysztof Włodarczyk

18:00

Dziękczynna za dar Sakramentów Eucharystii i Kapłaństwa z prośbą o nowe powołania kapłańskie oraz za ++ kapłanów

PIĄTEK 04.11

6:30

+ Jan Piaskowy

7:00

+ Michalina, ++ rodzice; + Tadeusz Godyń

16:30

W intencji dzieci, które w tym roku przyjęły I Komunię św., i za ich rodziny

18:00

Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa

SOBOTA 05.11

6:30

+ Mirosław Bochenek

7:00

Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

18:00

Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla ks. Karola z okazji imienin

Intencje mszalne, 23.10 - 29.10.2022

NIEdziela 23.10

7:00

+ Antoni Pazoła

8:30

+ Marian Cholewka – 8 r. śm.

10:00

+ Jan, Weronika Śmiechowicz; + Roman, Franciszka Szarek, syn Zygmunt

11:30

Za Parafian

18:00

+ Ryszard Pawlik – 9 r. śm. – i rodzice: Józef i Janina

PONIEDZIAŁEK 24.10

6:30

+ Marian Więckowski

7:00

+ Maria Szalonek

18:00

+ Franciszek i Zofia Urbańczyk

WTOREK 25.10

6:30

+ Irena Łysak

7:00

+ Emilia Jarosz

18:00

O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla rodziny

ŚRODA 26.10

6:30

+ Krystyna Wilczak

7:00

+ Anna Przepiórka

18:00

+ Józef Kuras

CZWARTEK 27.10

6:30

+ Jan Ptak

7:00

+ Janina Zbróg

18:00

+ Władysława Linczowska

PIĄTEK 28.10

6:30

+ Tadeusz Szczurek

7:00

+ Zofia Gaweł

18:00

+ Tadeusz i Aniela Matysik

SOBOTA 29.10

6:30

+ Adam Szopa

7:00

+ Marian Więckowski

18:00

+ Stefan Wątroba – 40 r. śm. – żona Jadwiga

Intencje mszalne, 16.10 - 22.10.2022

NIEDZIELA 16.10

7:00

++ siostry z Róży św. Anny

8:30

+ Bogdan Łazarz w 2 r. śm.

10:00

++ z rodzin: Walewskich i Janik

11:30

Za Parafian

18:00

+ Tadeusz Noworyta w 6 r. śm.

PONIEDZIAŁEK 17.10

6:30

+ Marcin Komendołowicz

7:00

+ Władysława Kamińska

18:00

+ Jan Drozdowicz w 4 r. śm.

WTOREK 18.10

6:30

+ Jan Jasiołek w 43 r. śm.

7:00

+ Józef Bańkowski

18:00

+ Wiesław Koneczny w 1 r. śm.

ŚRODA 19.10

6:30

+ Stefania Siuda

7:00

+ Bogusław Górecki

18:00

Msza zbiorowa

18:00

O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Bractwa Szkaplerznego w roku formacyjnym

CZWARTEK 20.10

6:30

+ Irena Łysak

7:00

+ Jan Kowalski

18:00

+ Halina Zięba

PIĄTEK 21.10

6:30

+ Krzysztof Kulczyk

6:30

O błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i zdrowie dla mieszkańców drugiej połowy bloku nr 7 przy ul. Wojska Polskiego

7:00

+ Honorata Majka

18:00

Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla Henryka i Haliny w 50 r. ślubu

SOBOTA 22.10

6:30

+ Jerzy Musialik w 27 r. śm.

7:00

+ Edward, Antonina i Józefa (f) Staszczyk

18:00

+ Marian Marchewka w 8 r. śm.

Intencje mszalne, 09.10 - 15.10.2022

NIEDZIELA 09.10

7:00 + Wojciech Przybyszewski
8:30 Za Parafian
10:00 + Ludwina Parzątka w 3 r. śm. oraz + Antoni Ubieżajłów w 7 r. śm.
11:30 Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i zdrowie dla
Krzysztofa Grabowskiego z okazji urodzin
18:00 + Tadeusz i zmarli rodzice; + Michalina i Janina Godyń

PONIEDZIAŁEK 10.10

6:30 + Halina Zięba
7:00 + Maria Spicer
18:00 O błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i zdrowie dla rodziny Kwiecień

WTOREK 11.10

6:30 + Krystyna Grabowska
7:00 + Honorata Majka
18:00 + Krystyna Antos

ŚRODA 12.10

6:30 + Władysława Linczowska
7:00 + Józef Kuraś
18:00 + Stanisława Szyjka

CZWARTEK 13.10

6:30 + Zofia Urbańczyk
7:00 + Edward Szafraniec, syn Krzysztof, wnuk Tadeusz
18:00 ++ rodzice: Janina i Ludwik Klamka (35 r. śm.), syn Edward

PIĄTEK 14.10

6:30 + ks. Władysław Jarząb w 22 r. śm.
7:00 Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Elżbiety w 80 r.
urodzin
18:00 + Ryszard Trybyś

SOBOTA 15.10

6:30 + Zuzanna Bachowska
7:00 + Kazimierz, Mieczysław, Stanisław Kania, żona Barbara
18:00 + Władysław i Bronisława Juszczak

Intencje mszalne, 02.10 - 08.10.2022

NIEDZIELA 02.10

7:00 Rez. Róże Różańcowe
8:30 ++ członkinie Róży Matki Kościoła
10:00 Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Wiktora w 18 r. urodzin
10:00 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla ks.
Proboszcza Stanisława od Rady Parafialnej
11:30 Za Parafian
18:00 + Andrzej Dudzik

PONIEDZIAŁEK 03.10

6:30 + Katarzyna Kościelniak
7:00 + Antoni Martyka
18:00 + Agnieszka, Lucjan, Błażej Śniadek

WTOREK 04.10

6:30 + Irena Kowalik
7:00 + Stanisława Szyjka
18:00 + Tadeusz Bochenek

ŚRODA 05.10

6:30 + Zygmunt Cichoń
7:00 + Mieczysław Jaromin
18:00 + Tadeusz Kopeć

CZWARTEK 06.10

6:30 + Krzysztof Kulczyk
7:00 + Mirosław Bochenek
18:00 Dziękczynna za dar Sakramentu Eucharystii i Kapłaństwa z prośbą o nowe powołania
misyjne

PIĄTEK 07.10

6:30 + Franciszek Urbańczyk
7:00 + Jan Piaskowy
16:30 W pewnej intencji
18:00 Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa

SOBOTA 08.10

6:30 + Krzysztof Włodarczyk
7:00 + Maria Szalonek
18:00 + Krystyna Durak

Intencje mszalne, 25.09 - 01.10.2022

NIEDZIELA 25.09

7:00 Za Parafian
8:30 + Edward Dela – 32 r. śm.
10:00 + Jerzy Kulig – 6 r. śm.
11:30 + Anna i Leon Burnos i ++ synowie
18:00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny oraz +
Maria

PONIEDZIAŁEK 26.09

6:30 + Franciszek i Zofia Urbańczyk
7:00 + Stanisław Brzózka
18:00 + Małgorzata Owczarek

WTOREK 27.09

6:30 + Tadeusz Bochenek
7:00 + Władysława Kamińska
18:00 + Andrzej Nikityn

ŚRODA 28.09

6:30 + Krystyna Antos
7:00 + Zofia Fortuna
18:00 + Paweł Kosowski

CZWARTEK 29.09

6:30 + Władysława Linczowska
7:00 + Józef Kuras
18:00 + Grzegorz Szalonek, ojciec Mieczysław

PIĄTEK 30.09

6:30 + Krystyna Grabowska
6:30 + Zbigniew Przybylski
7:00 + Zofia Urbańczyk
18:00 + Józef Dyka, Kazimierz, Juliana (f) Kawa

SOBOTA 01.10

6:30 + Halina Zięba
7:00 Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny
18:00 + Stanisław Wiercik – 30 r. śm., syn Dariusz – 12 r. śm.

 

Intencje mszalne, 18.09 - 24.09.2022

NIEDZIELA 18.09

7:00 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla ks. Proboszcza Stanisława od Bractwa Szkaplerznego i Zespołu Charytatywnego
8:30 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla ks. Proboszcza Stanisława w dniu imienin
10:00 ++ Stanisław, Helena, Tadeusz Walewscy
10:00 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla ks Proboszcza Stanisława od Rady Parafialnej
11:30 Za Parafian
18:00 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla ks. Proboszcza Stanisława od Ziarna Słowa

PONIEDZIAŁEK 19.09

6:30 + Zofia Fortuna
7:00 + Maria Konieczna w 6 r. śm.
18:00 + Krzysztof Włodarczyk

WTOREK 20.09

6:30 + Helena Chrząszcz
7:00 + Franciszek Kozak
7:00 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny Damps
18:00 + Ryszard Kołnierzak

ŚRODA 21.09

6:30 + Mirosław Bochenek
7:00 + Maria Spicer
18:00 Msza zbiorowa

CZWARTEK 22.09

6:30 + Andrzej Nikityn
7:00 + Krystyna Antos
18:00 + Jan i Anna Wartalscy
18:00 + Zbigniew Sala – 3 r. śm. – i brat Stanisław

PIĄTEK 23.09

6:30 + Paweł Kosowski
7:00 + Mieczysław Jaromin
18:00 + Antoni Staszczyk w 22 r. śm.

SOBOTA 24.09

6:30 + Krystyna Durak
7:00 + Honorata Majka
18:00 + Władysław Serafin w 17 r. śm.

 

Intencje mszalne, 11.09 - 17.09.2022

NIEDZIELA 11.09

7:00 + Genowefa i Marian Chłopek
8:30 Za Parafian
10:00 + Anastazja i Jan Feleńczak
11:30 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Krzysztofa z okazji
urodzin
18:00 + Ludwik Wilczak, żona Maria, żona Józefa

PONIEDZIAŁEK 12.09

6:30 + Tadeusz Kopeć
7:00 + Franciszek Urbańczyk
18:00 + Jan Piaskowy

WTOREK 13.09

6:30 + Józefa (f) i Władysław Soja
7:00 + Agnieszka Ciuba
7:00 + Jan, Stefania, Brunon Patok oraz + Stefania Sus
18:00 + Elżbieta Klamka

ŚRODA 14.09

6:30 + Bogumił Bębenek – 20 r. śm.
7:00 + Władysława Kamińska
18:00 + Jerzy Lelito

CZWARTEK 15.09

6:30 + Krystyna Antos
7:00 + Antoni Martyka
18:00 + Jerzy Bańkowski

PIĄTEK 16.09

6:30 + Stanisława (f) Szyjka
7:00 + Halina Zięba
18:00 + Stefan Żuk

SOBOTA 17.09

6:30 + Stanisław Brzózka
7:00 + Tadeusz Bochenek
18:00 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla ks.
Proboszcza Stanisława od Honorowej Straży NSPJ

Intencje mszalne, 05.09 - 10.09.2022

PONIEDZIAŁEK 05.09

6:30 + Agnieszka Ciuba
7:00 + Władysława (f) Linczowska
18:00 + Marek Zdrojewski

WTOREK 06.09

6:30 + Józef Kuras
7:00 + Antonina Gacek
18:00 + Marcin Komendołowicz

ŚRODA 07.09

6:30 + Domicela, Władysław Widlarz
7:00 + Stanisława (f) Szyjka
18:00 + Władysława (f) Kamińska

CZWARTEK 08.09

6:30 + Andrzej Nikityn
7:00 + Katarzyna Kościelniak
18:00 + Stefania i Zygmunt Cebula

PIĄTEK 09.09

6:30 + Paweł Kosowski
7:00 + Stanisław Brzózka
18:00 Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Janiny i Adama w 50 r. Sakramentu Małżeństwa

SOBOTA 10.09

6:30 + Tadeusz Bochenek
7:00 + Zofia Fortuna
18:00 + Stefan, Stefania Linczowscy, syn Jan

Intencje mszalne, 28.08 - 03.09.2022

NIEDZIELA 28.08

7:00 Dziękczynna z prośbą o Błogosławieństwo Boże dla mieszkańców ul. Sikorskiego i
przyległych ulic „kwiatowych”
8:30 +Władysław Radko – 14 r. śm; żona Czesława – 38 r. śm.
10:00 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla ks.
Bartłomieja
10:00 Za parafian
11:30 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Heleny Staszczyk w 84 r.
urodzin
18:00 + Adam i Henryk Makówka

PONIEDZIAŁEK 29.08

7:00 + Małgorzata Owczarek
18:00 + Teresa Spychaj

WTOREK 30.08

7:00 + Marek Zdrojewski
18:00 + Wiesław Koneczny

ŚRODA 31.08

7:00 + Andrzej Nikityn
18:00 + Jan Put – 3 r. śm.

CZWARTEK 01.09

6:30 + Zuzanna Bachowska
7:00 + Irena Kowalik
18:00 Dziękczynna za dar Sakramentów Eucharystii i Kapłaństwa z prośbą o nowe powołania

PIĄTEK 02.09

6:30 + Czesława Więckowska
7:00 + Tadeusz Kopeć
16:30 + Bronisława – 58 r. śm.; + Józef Pomykała – 7 r. śm.; + Stefan Skowronek – 7 r. śm.
18:00 Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa
18:00 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Eleonory Baran

SOBOTA 03.09

6:30 + Krystyna Durak
7:00 Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny
7:00 + Kazimierz Bigaj
18:00 + Józef Bartkowski – 9 r. śm.

Intencje mszalne, 21.08 - 27.08.2022

NIEDZIELA 21.08

7:00 + Maria Szalonek
8:30 + Julia Drąg – 4 r. śmierci
10:00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Krystyny w 60 r. urodzin
11:30 Za Parafian
18:00 + Czesław Bąba – 4 r. śmierci

PONIEDZIAŁEK 22.08

7.00 + Dariusz Skomski
18.00 + Franciszek Kozak

WTOREK 23.08

7.00 + Grzegorz Szalonek
18.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla ks. Bartłomieja z okazji imienin                                                                                                                (od Róż R., Niewolników Maryi i Ziarna Słowa)

ŚRODA 24.08

7.00 + Helena Chrząszcz
7:00 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla ks. Bartłomieja z okazji imienin                                                                                                                  (od Bractwa Szkaplerznego, Zespołu Charytatywnego, Honorowej Straży NSPJ)
18:00 + Irena Kowalik
18:00 + Ryszard Góra – 5 r. śm.

CZWARTEK 25.08

7:00 + Ludwik, Genowefa Sala oraz ++ synowie i córki
18:00 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla rodziny Studnickich

PIĄTEK 26.08

7:00 + Ludwik, Genowefa Sala oraz ++ córki, syn, zięć i wnuki
18:00 + Barbara Żak, mąż Jan

SOBOTA 27.08

7.00 + Paweł Duraj – 3 r. śmierci
18:00 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Józefy i Mariana
w 50 r. ślubu i za całą rodzinę