Intencje 26.11-2.12.2023

34 Niedziela Zwykła

26.11 – 02.12.2023

 

NIEDZIELA 26.11

7:00

Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże dla mieszkańców ulic Jaworowej i Myśliwskiej

8:30

+ Tadeusz Szczygieł (12 rocznica śmierci)

10:00

+ Henryk Staroń (6 rocznica śmierci)

11:30

W INTENCJI PARAFIAN

18:00

W intencji pana organisty i chóru „Canticum Canticorum”, o potrzebne łaski

PONIEDZIAŁEK 27.11

6:30

+ Danuta Szafran

7:00

+ Jan Paliwoda

18:00

+ Janina Szczepaniak

WTOREK 28.11

6:30

+ Janina Danielczyk

7:00

+ Jan Zemirek

18:00

+ Stanisława, Kazimierz Szumniak, Maria, Kazimierz, Elżbieta, Jan Juras, Eugeniusz Oleksy

ŚRODA 29.11

6:30

+ Jarosław Bolek

7:00

+ Marian Szewczyk

18:00

+ Zofia Drozdowicz (4 rocznica śmierci)

CZWARTEK 30.11

6:30

O błogosławieństwo Boże dla ks. Andrzeja (od Bractwa Szkaplerznego i Zespołu Charytatywnego)

7:00

+ Paweł Kosk

18:00

+ Michał Sowa

PIĄTEK 01.12

6:30

+ Władysław, Helena Szajewscy i Stanisław syn

7:00

+ Aneta Kalińska

16:30

Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Barbary w 70 rocznicę urodzin

18:00

W intencji wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa

SOBOTA 02.12

6:30

+ Urszula Glista

7:00

W intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

18:00

+ Krystyna Durak (2 rocznica śmierci)

NIEDZIELA 03.12

7:00

O błogosławieństwo Boże dla członkiń Róży Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

8:30

+ Anna i Marian Kmieć

10:00

+ Jan Poznański

11:30

1)    O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Józefa Cholewki w 89 rocznicę urodzin

2)    W intencji ks. Andrzeja z okazji imienin. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla niego.

18:00

W INTENCJI PARAFIAN

NIEDZIELA 19.11

7:00

+ Alfred Szopa (1 rocznica śmierci)

8:30

+ Teofil i Stefania Lachendro

10:00

+ Andrzej Mrożek (13 rocznica śmierci)

11:30

CHRZTY – W INTENCJI PARAFIAN

18:00

+ Maria Chochół

PONIEDZIAŁEK 20.11

6:30

+ Maria Machaj

7:00

+ Jolanta Georg-Malec

18:00

+ Józefa i Jan Kurnik

WTOREK 21.11

6:30

+ Krystyna Czekaj

7:00

+ Roman Żegleń

18:00

+ Małgorzata Konopka

ŚRODA 22.11

6:30

+ Józef Kosowski

7:00

+ Olga Trębacz

18:00

+ Julian Kastelik (16 rocznica śmierci)

CZWARTEK 23.11

6:30

+ Józef Jarosz

7:00

+ Teresa Pidło

18:00

+ Józefa Pactwa (13 rocznica śmierci) i Antoni mąż

PIĄTEK 24.11

6:30

+ Anna Król

7:00

+ Stanisława Gworek

18:00

+ Stanisława, Józef  Szyjka

SOBOTA 25.11

6:30

+ Władysława Bębenek

7:00

+ Stefan Podgórny

18:00

O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Stanisławy Wątroby w 93 rocznicę urodzin oraz życie wieczne dla śp. Leona Wątroby w 25 rocznicę śmierci

NIEDZIELA 26.11

7:00

Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże dla mieszkańców ulic Jaworowej i Myśliwskiej

8:30

+ Tadeusz Szczygieł (12 rocznica śmierci)

10:00

+ Henryk Staroń (6 rocznica śmierci)

11:30

W INTENCJI PARAFIAN

18:00

W intencji pana organisty i chóru „Canticum canticorum”, o potrzebne łaski

Intencje 12.11-19.11.2023

NIEDZIELA 12.11

7:00

Za zmarłych nauczycieli Zespołu Szkół w Libiążu

8:30

O błogosławieństwo Boże dla mieszkańców ulicy Partyzantów i Piłsudskiego

10:00

+ Maria, Jan Dudzik, syn Andrzej

11:30

W INTENCJI PARAFIAN

18:00

+ Franciszek, Rozalia Cudak i synowie

PONIEDZIAŁEK 13.11

6:30

+ Paweł Kosk

7:00

+ Józefa Wronka

18:00

+ Józef Leskow

WTOREK 14.11

6:30

+ Włodzimierz Trojanowski

7:00

+ Janusz, Anna, Jan Kirker

18:00

+ Kazimierz Szumniak (16 rocznica śmierci) i żona Stanisława

ŚRODA 15.11

6:30

+ Jerzy Pędzik (1 rocznica śmierci)

7:00

+ Urszula Glista

18:00

MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA – w intencji Ofiarodawców

CZWARTEK 16.11

6:30

+ Zbigniew Kordys (3 rodzica śmierci)

7:00

+ Ludwik Rudy (14 rocznica śmierci)

18:00

+ Jan Pająk (9 rocznica śmierci)

PIĄTEK 17.11

6:30

+ Jerzy Bielasik

7:00

+ Józef Leskow

18:00

+ Jerzy Pędzik

SOBOTA 18.11

6:30

+ Izabela Wójcik

7:00

+ Józefa Chmielewska

18:00

+ Maria Wolas (29 rocznica śmierci), zmarli rodzice, siostry i bracia

NIEDZIELA 19.11

7:00

+ Alfred Szopa (1 rocznica śmierci)

8:30

+ Teofil i Stefania Lachendro

10:00

+ Andrzej Mrożek (13 rocznica śmierci)

11:30

CHRZTY – W INTENCJI PARAFIAN

18:00

+ Maria Chochół

31 TYDZIEŃ ZWYKŁY (5 – 12.11.2023 r.)

NIEDZIELA 05.11

7:00

Za zmarłe członkinie Róży Matki Kościoła

8:30

+ Józefa i Władysław Zając

10:00

W INTENCJI PARAFIAN

11:30

+ Waleria Matysik

18:00

+ Genowefa i Remigiusz Nowakowscy, Janina i Paweł Wiarzewicz

PONIEDZIAŁEK 6.11

6:30

+ Stanisław Pasecki

7:00

+ Michalina, Tadeusz Godyń, Maria i Jan Wawrzyńczyk

18:00

Za zmarłych członków Róży św. Antoniego

WTOREK 7.11

6:30

+ Elżbieta Piłat

7:00

+ Sebastian Michałów

18:00

+ Zbigniew Skorupski

ŚRODA 8.11

6:30

+ Alojzy, Helena Jarząb

7:00

+ Aleksander Fijołek

18:00

+ Stefan Poremba

CZWARTEK 9.11

6:30

+ Stefania Benio

7:00

+ Helena Jochemczak

18:00

+ Edward Likus

PIĄTEK 10.11

6:30

+ Barbara Ptak (13 rocznica śmierci)

7:00

+ Aneta Kalińska

18:00

Dziękczynna w 5 rocznicę ślubu Joanny i Roberta

SOBOTA 11.11

6:30

+ Witold Kierepa

7:00

+ Zygmunt Ryba

18:00

W intencji Ojczyzny

NIEDZIELA 12.11

7:00

Za zmarłych nauczycieli Zespołu Szkół w Libiążu

8:30

O błogosławieństwo Boże dla mieszkańców ulicy Partyzantów i Piłsudskiego

10:00

+ Maria, Jan Dudzik, syn Andrzej

11:30

W INTENCJI PARAFIAN

18:00

+ Franciszek, Rozalia Cudak i synowie

Intencje Mszalne 30.10-05.11.2023

30 TYDZIEŃ ZWYKŁY (29.10 – 5.11.2023 r.)

30 NIEDZIELA ZWYKŁA 29.10

7:00

+ Zofia i Marian Duda

8:30

Za zmarłe członkinie z Róży św. Anny

10:00

+ Rozalia i Józef Baran

11:30

+ Natalia i Roman Bochenek (w 100 rocznicę urodzin Natalii)

18:00

W INTENCJI PARAFIAN

PONIEDZIAŁEK 30.10

6:30

+ Stefan Poremba

7:00

+ Marian Szewczyk

18:00

+ Urszula Glista

WTOREK 31.10

6:30

Za zmarłych z rodziny Dudów

7:00

+ Emilia Mosler, mąż Antoni, córka Lidia

18:00

+ Zygmunt Bochenek (25 rocznica śmierci)

ŚRODA 01.11 – UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

7:00

+ Zenobiusz Kański (13 rocznica śmierci)

8:30

Za zmarłych najbliższych sercu i za dusze w czyśćcu

10:00

W INTENCJI PARAFIAN

11:30

Za wszystkich wiernych zmarłych

18:00

Dziękczynna w 70 rocznicę urodzin dla Zofii

CZWARTEK 02.11 – DZIEŃ ZADUSZNY

7:00

 

9:00

+ Edward, syn Krzysztof, wnuk Tadeusz Szafraniec

16:30

Za wszystkich wiernych zmarłych

18:00

Dziękczynna za dar Eucharystii i kapłaństwa i za zmarłych kapłanów (od 7 grupy modlitewnej za kapłanów)

PIĄTEK 03.11

6:30

O błogosławieństwo Boże dla księdza Karola z okazji imienin (od Zespołu Charytatywnego i Bractwa Szkaplerznego)

7:00

+ Helena Tarsalewska (1 rocznica śmierci)

16:30

O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla mieszkańców pierwszej połowy bloku przy ulicy 11 Listopada 4

18:00

Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa

SOBOTA 04.11

6:30

+ Michalina, Tadeusz Godyń, Maria, Jan Wawrzyńczyk

7:00

  1. Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny
  1. O błogosławieństwo Boże dla księdza Karola w dniu imienin (od Honorowej Straży Najświętszego Serca Pana Jezusa)

18:00

+ Anna Uroda (22 rocznica śmierci) i mąż Stanisław

NIEDZIELA 05.11

7:00

Za zmarłe członkinie Róży Matki Kościoła

8:30

+ Józefa i Władysław Zając

10:00

W INTENCJI PARAFIAN

11:30

 

18:00

+ Genowefa i Remigiusz Nowakowscy, Janina i Paweł Wiarzewicz

Intencje Mszalne 22.10-28.10.2023

29 TYDZIEŃ ZWYKŁY (22 – 29.10.2023 r.)

NIEDZIELA 22.10

7:00

Dziękczynna w 55 rocznicę ślubu Władysławy i Jana Kozik,                          z prośbą o błogosławieństwo dla całej rodziny

8:30

Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże dla mieszkańców bloku nr 11 przy ul. Górniczej

10:00

+ Jan i Weronika Śmiechowicz, Roman i Franciszka Szarek, syn Zygmunt

11:30

+ Edward, Antonina, Józefa Staszczyk

18:00

W INTENCJI PARAFIAN

PONIEDZIAŁEK 23.10

6:30

+ Olga Trębacz

7:00

+ Jan Paliwoda

18:00

+ Franciszek Jekiel

WTOREK 24.10

6:30

+ Zygmunt Ryba

7:00

+ Józef Kosowski

18:00

+ Stanisław Konieczny (1 rocznica śmierci)

ŚRODA 25.10

6:30

+ Józefa Chmielewska

7:00

+ Janina Danielczyk

18:00

+ Kazimierz Krytowski, żona Władysława

CZWARTEK 26.10

6:30

+ Izabela Wójcik

7:00

+ Małgorzata Konopka

18:00

+ Eugeniusz Nowak (1 rocznica śmierci)

PIĄTEK 27.10

6:30

+ Ewa Dusik (10 rocznica śmierci)

7:00

+ Maciej Gąsior

18:00

+ Kazimierz Piórkowski

SOBOTA 28.10

6:30

+ Władysława Bębenek

7:00

Za zmarłych członków Róży św. Anny

18:00

+ Tadeusz Matysik, żona Aniela

Intencje Mszalne 15.10-22.10.2023

28 TYDZIEŃ ZWYKŁY (15 – 22.10.2023 r.)

NIEDZIELA 15.10

7:00

Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże dla mieszkańców ulicy           1 Maja i ulicy Głowackiego

8:30

+ Kazimierz Szuszczewicz (25 rocznica śmierci)

10:00

O błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Artura w dniu urodzin

11:30

CHRZTY – W INTENCJI PARAFIAN

18:00

+ Ryszard Pawlik (10 rocznica śmierci) oraz rodzice Józef i Janina

PONIEDZIAŁEK 16.10

6:30

+ Józefa Wronka

7:00

+ Witold Kierepa

18:00

+ Tadeusz Noworyta (7 rocznica śmierci)

WTOREK 17.10

6:30

+ Stanisława Gworek

7:00

+ Michał Sowa

18:00

+ Jan Drozdowicz (5 rocznica śmierci)

ŚRODA 18.10

6:30

+ Jan Jasiołek (44 rocznica śmierci)

7:00

+ Władysława Bojdak

18:00

MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA – w intencji Ofiarodawców

CZWARTEK 19.10

6:30

+ Marian Maciejczyk

7:00

+ Anna Król

18:00

+ Jan i Maria Matyjek i syn Janusz

PIĄTEK 20.10

6:30

+ Helena Jochemczak 

7:00

+ Włodzimierz Trojanowski

18:00

  1. + Adam Pokładnik
  1. Dziękczynna w 80 rocznicę urodzin Barbary, z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski

SOBOTA 21.10

6:30

+ Stefan Podgórny

7:00

+ Roman Żegleń

18:00

+ Jadwiga i Stefan Wątroba

NIEDZIELA 22.10

7:00

Dziękczynna w 55 rocznicę ślubu Władysławy i Jana Kozik, z prośbą                                         o błogosławieństwo dla całej rodziny

8:30

Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże dla mieszkańców bloku nr 11 przy ul. Górniczej

10:00

+ Jan i Weronika Śmiechowicz, Roman i Franciszka Szarek, syn Zygmunt

11:30

+ Edward, Antonina, Józefa Staszczyk

18:00

W INTENCJI PARAFIAN

24 TYDZIEŃ ZWYKŁY (17–23.09.2023 r.)

NIEDZIELA 17.09

7:00

W intencji Księdza Proboszcza z okazji imienin, o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski (od Rady Parafialnej)

8:30

O błogosławieństwo Boże, zdrowie i potrzebne łaski dla Księdza Proboszcza z okazji imienin (od Honorowej Straży Najświętszego Serca Pana Jezusa)

10:00

+ Stanisław, Helena, Tadeusz, Stanisław Walewscy

11:30

CHRZTY – W INTENCJI PARAFIAN

18:00

O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Księdza Proboszcza (od Ziarna Słowa)

PONIEDZIAŁEK 18.09

6:30

O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski od św. patrona Stanisława Kostki dla Księdza Proboszcza (od Bractwa Szkaplerznego i Zespołu Charytatywnego)

7:00

O błogosławieństwo Boże w dniu imienin dla Księdza Proboszcza (od Żywego Różańca)

18:00

+ Rozalia i Józef Zarzeka

WTOREK 19.09

6:30

+ Krzysztof Matyja (14 rocznica śmierci)

7:00

+ Emilia i Kazimierz Bętka, córka Dorota

18:00

+ Maria Konieczna (7 rocznica śmierci)

ŚRODA 20.09

6:30

+ Kazimierz Piórkowski

7:00

W intencji Zuzanny Czaja, o wiarę, nadzieję i miłość i prowadzenie Ducha Świętego

18:00

1) MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA

2) O błogosławieństwo Boże dla tegorocznych pielgrzymów do Płok

CZWARTEK 21.09

6:30

+ Michał Sowa

7:00

+ Edward Likus

18:00

+ Weronika Momot, syn Stanisław oraz Edward Kłaput

PIĄTEK 22.09

6:30

+ Roman Żagleń

7:00

+ Teresa Pidło

18:00

+ Zbigniew Sala (4 rocznica śmierci), Stanisław brat

SOBOTA 23.09

6:30

+ Józef Leskow

7:00

+ Antoni Staszczyk (23 rocznica śmierci)

18:00

+ Edward Gut (15 rocznica śmierci)

 

NIEDZIELA 10.09

7:00

O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski, dziękując za kolejną rocznicę ślubu dla Klaudii i Pawła Bigaj

8:30

+ Julian Pająk (1 rocznica śmierci)

10:00

W INTENCJI PARAFIAN

11:30

+ Anastazja i Jan Feleńczak

18:00

+ Krzysztof Hajda (3 rocznica śmierci)

PONIEDZIAŁEK 11.09

6:30

+ Mieczysław, Kazimierz, Stanisław Kania z żoną Barbarą

7:00

+ Janina Szczepaniak

18:00

+ Rafał Hajdyła

WTOREK 12.09

6:30

+ Maria i Kazimierz Poznańscy, syn Mieczysław

7:00

O zdrowie i potrzebne łaski dla rodziny Matysek

18:00

+ Alfred Szopa

ŚRODA 13.09

6:30

+ Józef Zuba

7:00

+ Aneta Kalińska

18:00

+ Jan Więckowski

CZWARTEK 14.09

6:30

+ Bogumił Bębenek (21 rocznica śmierci)

7:00

+ Izabela Wójcik

18:00

+ Jerzy Lelito

PIĄTEK 15.09

6:30

+ Franciszek Jekiel

7:00

+ Paweł Kosk

18:00

+ Stefan Żuk (17 rocznica śmierci)

SOBOTA 16.09

6:30

+ Jolanta Georg – Malec

7:00

+ Maria Machaj 

16:00

Msza święta dla uczestników pieszej pielgrzymki na Jasną Górę

18:00

+ Stefan i Stefania Linczowscy i Jan syn

NIEDZIELA 03.09

7:00 Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże dla członkiń Róży Narodzenia NMP oraz dla ich rodzin, a także za ++ zmarłe członkinie tej Róży
8:30 + Wiesław Brzóska
10:00 + Józefa Operchalska – 1 r. śm.
11:30 Za Parafian
18:00 + Bronisława Pomykała – 59 r. śm., Józef Pomykała – 8 r. śm., Stefan Skowronek – 8 r. śm.

PONIEDZIAŁEK 04.09

6:30 + Adam Pokładnik
7:00 + Stefan Poremba
8:00 Rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego
18:00 + Stefan Gawlik

WTOREK 05.09
6:30 + Kazimierz Krytowski, żona Władysława
7:00 + Janina Kędra
18:00 ++ z rodzin: Bałazy, Kot, Starzycki

ŚRODA 06.09

6:30 + Edward Likus
7:00 + Elżbieta Piłat
18:00 + Edward Dziedzic

CZWARTEK 07.09

6:30 + Józef Leskow
7:00 + Aleksander Fijołek
18:00 Dziękczynna za dar Eucharystii i Kapłaństwa

PIĄTEK 08.09

6:30 + Krystyna Czekaj
7:00 + Stefania Benio
18:00 + Danuta i Zbigniew Pieszczyńscy, syn Janusz

SOBOTA 09.09

6:30 + Paweł Kosk
7:00 + Zygmunt Piwowarczyk – 6 r. śm., Stanisława i Jan Bugno
18:00 + Józef Bartkowski – 10 r. śm.

Intencje mszalne, 14.08-19.08.2023

PONIEDZIAŁEK 14.08

7:00

+ Rafał Hajdyła

18:00

+ Alfred Szopa


WTOREK 15.08

7:00

O Boże błogosławieństwo dla Bractwa Szkaplerznego w 14 r. jego erygowania

8:30

+ Adam, Henryk Makówka

10:00

+ Tadeusz Wełna w 6 r. śm.

11:30

Za Parafian

18:00

Dziękczynna w 35 r. ślubu Teresy i Roberta z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski

ŚRODA 16.08

7:00

+ Jan Więckowski

18:00

Msza św. zbiorowa

CZWARTEK 17.08

7:00

O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla p. Jacka Guta w dniu imienin od Bractwa Szkaplerznego

18:00

O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Jacka i jego rodziny (od Ziarna Słowa)

PIĄTEK 18.08

7:00

+ Kazimierz Piórkowski

18:00

+ Kazimierz Bochenek

SOBOTA 19.08

7:00

+ Edward Szafraniec w r. śm., syn Krzysztof

18:00

+ Henryk Gawlik w 7 r. śm.

Intencje mszalne, 06.08-12.08.2023

NIEDZIELA 06.08

7:00

rez. Róże różańcowe

8:30

Dziękczynna w 40 r. ślubu Zofii i Adama z prośbą o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

10:00

+ Józef Doleżałek

11:30

+ Czesław Grzybek – 17 r. śm.

18:00

+ Józef Nagórzański, Stanisław, Helena i Zofia Nagi, Zygmunt Wojtyto

PONIEDZIAŁEK 07.08

7:00

+ Marian Maciejczyk

18:00

+ Maria Frączek


WTOREK 08.08

7:00

+ Adam Pokładnik

18:00

+ Piotr Patyk

ŚRODA 09.08

7:00

+ Adam Saternus

18:00

+ Stanisław Konieczny

CZWARTEK 10.08

7:00

+ Edward Dziedzic

18:00

+ Stanisława Kurpiel

PIĄTEK 11.08

7:00

+ Marek Put – 12 r. śm.

18:00

+ Damian Waluszkiewicz – 2 r. śm.

SOBOTA 12.08

7:00

+ Elżbieta Piłat

18:00

+ Julian Pająk, córka Wioletta Rymarczyk

Intencje mszalne, 30.07-05.08.2023

NIEDZIELA 30.07

7:00

+ Eugeniusz Oleksy

8:30

+ Jacek Buczkowski

10:00

+ Krystyna Czekaj

11:30

+ Ryszard Kopeć – 1 r. śm.

18:00

+ Jolanta i Czesław Gut

PONIEDZIAŁEK 31.07

7:00

+ Eugeniusz Nowak

18:00

+ Krystyna Fortuna


WTOREK 01.08

7:00

+ Kazimierz Krytowski

18:00

+ Stanisław Król

ŚRODA 02.08

7:00

Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Marii i Gabrieli

18:00

+ Jan Szafran – 51 r. śm., Maria Szafran – 46 r. śm.

CZWARTEK 03.08

7:00

+ Zbigniew Skorupski

18:00

Dziękczynna za dar Eucharystii i Kapłaństwa

PIĄTEK 04.08

7:00

O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla mieszkańców bloku nr 10 przy ul. Urzędniczej

18:00

Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa

SOBOTA 05.08

7:00

Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

18:00

+ Maria Basara – 7 r. śm.

Intencje mszalne, 23.07-29.07.2023

NIEDZIELA 23.07

7:00

+ Czesław Grzybek

8:30

+ Rafał Jurczyk, Stefania i Józef Klamka, Erich Schwing

10:00

Za Parafian

11:30

+ Tadeusz Gębka – 25 r. śm.

18:00

+ Daniela Berny – 10 r. śm., mąż Karol – 5 r. śm., + Bronisława i Władysław Kura, wnuk Artur

PONIEDZIAŁEK 24.07

7:00

+ Józef Łuczyński

18:00

+ Krystyna Wilczak


WTOREK 25.07

7:00

rez.

18:00

+ Krzysztof Banduła

ŚRODA 26.07

7:00

+ Antonina, Edward, Józefa Staszczyk

18:00

+ Emil Burek – 7 r. śm.

CZWARTEK 27.07

7:00

+ Janina Kędra

18:00

+ Adam Saternus

PIĄTEK 28.07

7:00

+ Edward Dziedzic

18:00

+ Jan Sułkowski

SOBOTA 29.07

7:00

Za Parafian

18:00

+ Kazimierz Podstawski

Intencje mszalne, 15.07-22.07.2023

NIEDZIELA 16.07

7:00

O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Braci i Sióstr z Bractwa Szkaplerznego

8:30

+ Antoni Bojdo – 4 r. śm.

10:00

+ Kasper, Maria, Krzysztof Janik

11:30

Za Parafian

18:00

+ Bogumił Bochenek

PONIEDZIAŁEK 17.07

7:00

+ Patryk Waliczek

18:00

+ Józefa Operchalska


WTOREK 18.07

7:00

+ Piotr Patyk

18:00

+ Danuta Subel

ŚRODA 19.07

7:00

+ Stefan Gawlik

18:00

Msza św. zbiorowa

CZWARTEK 20.07

7:00

+ Stanisław Konieczny

18:00

+ Józefa Szemiot – 1 r. śm., mąż Andrzej, + Józef Zawadzki

PIĄTEK 21.07

7:00

+ Alfred Szopa

18:00

rez.

SOBOTA 22.07

7:00

+ Marian Maciejczyk

18:00

+ Wioletta Rymarczyk – 1 r. śm.